سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۴۱۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷
«استیو مک‌کوئین» کارگردان فیلم برنده اسکار «دوازده سال بردگی» از ساخت فیلمی سینمایی به اقتباس از سریال تلویزیونی «بیوه‌ها» خبر داد.
تدبیر24: «استیو مک‌کوئین» کارگردان صاحب نام انگلیسی از ساخت فیلمی بر اساس سریال تلویزیونی «بیوه‌ها» خبرداد که در دهه 1980 از شبکه تلویزیونی «ITV» پخش می‌شد.

این سریال تلویزیونی برای اولین‌بار در سال 1983 پخش شد و داستان سه پیرزن با بازی «آن میشل»، «فیونا هندلی» و «مائورین اوفارل» را روایت می‌کند که به یک دزدی بزرگ دست می‌زنند.

«مک کوئین» اخیرا از ساخت فیلمی درباره «پل روبسون» خواننده و فعال سرشناس سیاسی با بازی «هری بلافونته» بازیگر صاحب نام انگلیسی در نقش اصلی خبر داده بود.

این کارگردان سیاه پوست انگلیسی جوایز سینمایی متعددی از جمله جایزه بافتا برای کارگردان نوظهور برای فیلم «شرمساری»، دوربین طلای جشنواره کن با فیلم «گرسنگی» (2008)، هوگوی طلایی جشنواره فیلم شیکاگو با «گرسنگی» (2008)، کشف سال آکادمی فیلم اروپا برای فیلم «گرسنگی»، جایزه فیپرشی جشنواره ونیز با فیلم «شرمساری» در سال 2011 و همچنین جایزه گوچی جشنواره ونیز با «گرسنگی» را در کارنامه سینمایی دارد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها