بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 March 31
کد خبر: ۴۱۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳
سخنگوی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات در فیسبوک خود نوشت: «...بنده به اتهام مطالب مراسم دریافت جایزه قهرمان آزادی مطبوعات برای سال 2014 در کیپ تاون و نیز به دلیل همین نوشته های فیسبوک به دادگاه احضار شدم و حالا برای 9 آذرماه در دادگاه انقلاب تاریخ برگزاری دادگاه به اتهام تبلیغ علیه نظام تعیین کردند.
تدبیر24:  شمس الواعظین در بخشی از این مطلب آورده است: ...ما خیر و صلاح کشورمان را می خواهیم و اگر به هر دلیلی گمان می کنند که سکوت و صبوری در این بلبشوی خاورمیانه مفید است، ما کار مفید خواهیم کرد و هیچ کار مفیدی بهتر از کار کشاورزی وجود ندارد. چون ما یا باید ذهن های مردم را شخم بزنیم یا زمین مردم را و هر دو محصول می دهد. ما فعلا مشغول شخم زمین مردم هستیم که امیدوارم حاصل خیز باشد!»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها