کد خبر: ۴۳۵۶۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰
تدبیر24:شاید در روزگار ماهواره، فیسبوک و وایبر که گردش اطلاعات بدون هیچگونه محدودیت و مرزی در حال انجام است، صحبت کردن از ارزش ها و حرمت ها برای عده ای مزحک به نظر برسد.

اما گستردگی و پیچیدگی روابط اجتماعی تا هر کجا هم که پیش برود، قطعا در فرهنگ اصیل و ناب ایرانی - اسلامی همچنان ناهنجاریها و ضدارزشها محکوم است و عموم مردم دین دار و اصیل ایرانی در برابر هجمه های عظیم فرهنگی تسلیم نخواهند شد.

در این بین اخیرا اتفاقی در فضای ماجزی کشورمان در حال شیوع است، که شاید چشم بستن بر روی آن در آینده ای نه چندان دور تبعاتی سنگین را متوجه جامعه کند.

به گزارش خبرنگار ناطقان؛ اخیرا در یک پایگاه اینترنتی خرید و فروش کالا، که از حیث میزان بازدید جزء 50 سایت پرمخاطب کشور محسوب می شود؛ آگهی های وقیحانه ای در حال انتشار است که با اندکی تامل عمق فاجعه نمایان می شود.

با مرور متن تعدادی از این آگهی ها که تعداد آنها کم هم نیست؛ مشاهده می شود عده ای از شهروندان با صراحت به دختران و زنان جوان پیشنهاد می دهند که با آنها هم خانه(!) شوند و در ذیل برخی از این آگهی ها توضیحات جزئی و در کمال وقاحت شماره تلفن فرد هم درج شده است.

شاید با دیدن این جنس آگهی ها چشمه ای از رخدادهای جاری در زیر پوست جامعه نمایان شود و به نوعی بتوان دلیل افزایش سن ازدواج و بی میلی برخی جوانان برای تن دادن به تعهدات زندگی مشترک را لمس کرد.

قابل ذکر است نهادهایی همچون پلیس فتا و دیگران ناظران مسئول در فضای مجازی؛ بد نیست گاهی سری به این دست پایگاه های اینترنتی بزنند و در صورت احساس وقوع تخلف، اقدامی عاجل  در راستای توقف اشاعه فحشاء انجام دهند.در زیر تنها نمونه هایی از پیشنهادهای وقیحانه به دختران برای هم خانه شدن را ملاحظه می نمائید:


منبع : ناطقان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۵
سعيد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
1
1
واي كجا داريم ميريم....

اونوقت آقاي عضو شوراي عالي فرهنگي كشور ( ازعدي) به پيراهن در آوردن در هيئت ها گير ميدهند...!!!؟؟؟


واويلا شده... واويلا....!!!!؟؟؟

اگه خدا رو دوست دارند يه كاري واسه اين بي حيايي بعضي مردم بكنيد...!!!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
مثلا چه کاری ؟
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
1
2
یه فکر هم به حال اونایی بکنید که به خاطر نداشتن هزینه مجبورن با یکی دیگه همخونه بشن.
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
3
قابل توجه مسولین کشور ببینید گرانی وتورم کمر مردم وجوانان رو شکسته یکسری تحصیل کرده به خاطر نداشتن هزینه های جاری و روزمره مجبورند با هرکی که شده هم خونه بشن !!!فقط دونگ بین شون باشه سر کرایه خونه و فیش آب؛برق؛گاز؛و...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
2
روز خوش مونه
وقتی مدیرهای این کشور امثال آقای ه .م مدیر یک سازمان حمایتی یک روز از احمدی نژاد حمایت می کنه و روز دیگه از روحانی ، وقتی از یک خونه ساده به همه چیز می رسه و وقتی کسی بخاطر بی لیاقتی هاش کاری با اون نداره،....
امثال این بنده خدا توی این کشور زیادن
خدا خودش بخیر کنه
تا وقتی وضع اینه هیچ توقعی نباید داشت
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها