ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 04
کد خبر: ۴۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۰
رئیس پلیس فتا انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز 11 میلیون تومان کرده بود، خبر داد.
تدبیر24:سرهنگ دوم کارآگاه حسینی پور در بیان جزئیات این خبر گفت: طی مراجعه حضوری یکی از شهروندان به این پلیس مبنی بر برداشت مبالغ هنگفتی از حساب بانکی او در چندین مرحله، بلافاصله موضوع در دستور کار  پلیس فتای این استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با تلاش کارشناسان این پلیس و با همکاری شاکی مشخص شد پسر جوانی با قصد ازدواج دختر شاکی را فریب داده و او را مجاب به سرقت کارت بانکی مادر خود کرده و این فرد بدون اجازه دختر شاکی، در چند مرحله مبلغ 11 میلیون تومان را از حساب مادر وی  برداشت و به حساب دو نفر از همدستان خود واریز کرده است.

 رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در ادامه بیان نمود: با اقدامات گسترده تخصصی هویت متهمان شناسایی و طی عملیاتی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ دوم کارآگاه حسینی پور در پایان خاطر نشان کرد: خانواده باید در مورد اعتماد به افراد غریبه بسیار احتیاط کنند و در صورتی که اطلاعات بانکی آنها در اختیار فرد یا افرادی قرار گرفت است، سریعاً اقدام به تغییر این اطلاعات نموده تا از آن ها سوءاستفاده نشود.
منبع: فرارو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها