از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 21
کد خبر: ۴۴۵۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲
فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری دو نفر سارق اینترنتی در این شهرستان خبر داد.
تدبیر24: سرهنگ ' احمد چنداز ' روز دوشنبه در تشریح چگونگی دستگیری این افراد افزود:این سارقان اینترنتی در پی شکایت دو نفر از شهروندان در خصوص برداشت غیر قانونی از حساب بانکی آنها ؛ از سوی پلیس فتا مورد تعقیب و شناسایی قرار گرفتند.

وی افزود:پلیس فتا پس از بررسی حساب بانکی مال باختگان متوجه شد برداشت اینترنتی از حساب آنان توسط یک طلا فروشی و یک فروشنده لوازم آرایشی صورت گرفته است.

سرهنگ چنداز اظهارکرد:ماموران پلیس فتا با استفاده از روش های فنی و تخصصی موفق به شناسایی دو نفر که شرکای افراد شاکی شدند.

وی گفت:این شرکا با در اختیار داشتن شماره حساب و رمز دوم کارت اینترنتی مالباختگان، اقدام به خرید طلا و لوازم آرایشی کرده که پس از هماهنگی با مقام قضایی هر دو نفر دستگیر و روانه دادسرا شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به اعتراف متهمان به برداشت مبلغ 47 میلیون ریال از حساب مال باختگان، از شهروندان خواست شماره حساب و رمز دوم کارت بانکی خود را در اختیار سایر افراد قرار نداده و برای اطمینان بیشتر هر چند وقت رمز دوم کارت بانکی خود را تغییر دهند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها