ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
کد خبر: ۴۴۸۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶
کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی به تیم ملی ایران برای حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ خوش آمد گفت وطی آن پیراهنی برتن بازیکنان تیم ملی کرد که روی آن عدد ۶۰ نقش بسته است.
تدبیر24:روز پنجشنبه پس از آنکه بازیکنان تیم ملی ایران در حضور مربیان، نشستی فنی برگزار کردند با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم استقبال از تیم ایران برگزار شد.
 
در این جلسه ، نماینده کنفدراسیون فوتبال ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران، نشان ویژه این مسابقات را به نمایندگی از اعضای کادر فنی و بازیکنان به هوشنگ مقدس سرپرست تیم اعزامی ایران اهدا کرد.
 
پس از آن، جلسه توجیهی داوری در حضور نماینده داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار و نکاتی به بازیکنان گوشزد شد.
 
در پایان، با حضور عکاس ای اف سی عکسهایی از بازیکنان برای نشان دادن پیش از بازیهای این دوره از رقابتها با پیراهن سفید گرفته شد.
 
در بالای آستین دست بازیکنان یک طرف لوگوی مسابقات نقش بسته و در طرف دیگر لوگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و عدد '۶۰' که این عدد، به گفته یکی از نمایندگان ای اف سی به معنای عزم این کنفدراسیون برای رساندن زمان فعال بازیهای فوتبال قاره به ۶۰ دقیقه و بالاتر از آن است.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها