ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 12
کد خبر: ۴۵۲۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
AFC در حالی به نقش پر رنگ یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن تیم ملی ایراد گرفته است که به نظر لباسی برای تغییر وجود ندارد و شاید آنها ایران را محکوم به جریمه نقدی کنند.
تدبیر24:تیم ملی فوتبال ایران در حالی وارد جام ملت های آسیا شده است که ملی پوشان مثل جام جهانی نقش یوزپلنگ در حال انقراض ایرانی را روی پیراهن های خودشان حک کرده اند.این اتفاق در حالی افتاده است که در جام جهانی خیلی از هواداران فوتبال ایران معترض بودند که چرا نقش یوزپلنگ به خصوص بر روی پیراهن اول سفید(پیراهن اول تیم ملی) مشخص نیست و اصلا چرا وقتی این آرم دیده نمی شود آن را روی لباس ملی پوشان حک کرده اند؟
 
بازی های جام جهانی به اتمام رسید و تیم ملی که تورنمنت مهم دیگری را در پیش داشت این بار با پیراهن های جدید پا به جام ملت ها گذاشت.آنچه در همان بازی نخست با بحرین مورد توجه قرار گرفت و حتی دوربین های تلویزیونی بارها آن را به تصویرکشیدند نقش برجسته یوز ایرانی روی پیراهن ملی پوشان بود.
 
این بار این نقش آنقدر پررنگ شده است که باعث شده تا کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن ایراد بگیرد.در خبری که خبرگزاری های ایران آن را منتشر کرده اند به این نکته اشاره شده که این ایراد جدی است و مسئولان AFC از ایرانی ها خواسته اند تا لباس های خودشان را تغییر بدهند.

اتفاقی که با توجه به شرایط تیم ملی بعید است بیفتد.تیم ملی مدت هاست که با مشکل لباس دست و پنجه نرم می کند.

حتی در مقطعی کار به جایی رسید که مشکل بی لباسی تیم ملی ایران به خبر اول خبرگزاری های ورزشی دنیا تبدیل شد و بعید است در کوران مسابقات جام ملت ها این مشکل تیم ملی برطرف شود.
 
با این شرایط به نظر نبی سرپرست تیم ملی جلسه ای را با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کرده و به آنها گفته که ایران فعلا لباس دیگری ندارد و در شرایط فعلی نمی شود کاری کرد.
 
هنوز چیزی مشخص نیست، اینکه چه اتفاقی می افتد و واکنش مسئولان برگزار کننده جام ملت های آسیا نسبت به این اتفاق چه خواهد بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها