سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۴۶۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳
قرارداد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم الکویت با توافق طرفین فسخ شد.
تدبیر24: مسئولان باشگاه الکویت اعلام کردند قرارداد رضا قوچان‌نژاد را فسخ کرده‌اند و این بازیکن می‌تواند در نیم‌فصل دوم فصل جاری به تیمی دیگر نقل‌مکان کند.

روزنامه «القبس» کویت خبر داد سران باشگاه الکویت طبق توافقی که با مدیر برنامه‌های مهاجم ایرانی خود داشته‌اند قرارداد این بازیکن را که در جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا عملکرد خوبی داشت فسخ کرده‌اند.

باشگاه الکویت اخیراً موفق به خدمت گرفتن عبدالعزیز المقبالی، مهاجم تیم ملی فوتبال عمان از تیم فنجاء شد که تا پایان فصل جاری به‌طور قرضی برای این تیم بازی خواهد کرد و با پیوستن وی به این تیم کویتی وضعیت گوچی نامعلوم بود.

به گزارش تسنیم، با پایان همکاری قوچان‌نژاد با تیم الکویت وی عضو باشگاه چارلتون محسوب می‌شود و باید دید در این شرایط آیا این باشگاه انگلیسی مهاجم تیم ملی ایران را به فوتبال جزیره بازمی‌گرداند یا اینکه به تیم دیگری می‌رود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها