سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۴۶۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹
قوچان‌نژاد همچنان بدون تيم
رضا قوچان نژاد براي بازگشت به تيم چارلتون با مانع بزرگي به نام گاي لوزان مواجه است.
تدبیر24: در حالی که رضا قوچان نژاد از تیم الکویت جدا شده هنوز مقصد بعدی او برای ادامه فوتبال مشخص نیست و مهاجم ملی‌پوش ایران بدون تیم مانده است.
 
این در حالی است که از قرارداد رضا قوچان نژاد با تیم چارلتون هنوز یک فصل باقی مانده است و تصور می‌شد او با بازگشت به تیم چارلتون بار دیگر برای آینده‌اش تصمیم گیری جدیدی انجام دهد به نظر می‌رسد گای لوزان علاقه‌ای به همکاری با او ندارد.
 
گای لوزان، سرمربی چارلتون به تازگی هدایت این تیم را برعهده گرفته است. نکته جالب اینجاست او در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود تیمش در حال حاضر به یک مهاجم گلزن نیاز دارد ولی اسمی از رضا قوچان‌نژاد به میان نیاورد. لوزان که در گذشته هدایت تیم استاندارد لیژ را برعهده داشت و یکی از عوامل جدایی رضا قوچان نژاد از این تیم بلژیکی بود.
 
این در حالی است که گفته می‌شود احتمال حضور مهاجم تیم ملی ایران در تیم القادسیه کویت نیز وجود دارد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها