پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۴۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۶
سوچی در جنوب روسیه دارای طبیعتی زیباست و علاوه بر برخورداری از سواحل دریای سیاه، از ارتفاعات بلند و ورزشگاه‌های زمستانی برخوردار است.
   تدبیر24:  مهدی سنایی با بیان اینکه از تاریخ ۲۹ فروردین سال آینده برای اولین بار خط پرواز از تهران به سوچی در جنوب روسیه راه‌اندازی می‌شود، گفت: یک پرواز دیگر نیز بین تهران و مسکو برقرار خواهد شد.

 مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه از راه‌اندازی پروازهای هواپیمایی شرکت ماهان به سوچی در کناره دریای سیاه از 29 فروردین سال آینده خبر داد.

وی همچنین اعلام کرد: شرکت‌ هواپیمایی ماهان به دنبال راه‌اندازی پروازهای خود بین مسکو و تهران نیز می‌باشد.

هم اکنون یک پرواز ایران ایر و چهار پرواز ایر فلوت در هفته بین تهران و مسکو برقرار است. با پیگیری‌های به عمل آمده هواپیمایی آسمان نیز خط پروازی بین رشت و آستاراخان روسیه را دایر خواهد کرد.

سوچی در جنوب روسیه دارای طبیعتی زیباست و علاوه بر برخورداری از سواحل دریای سیاه، از ارتفاعات بلند و ورزشگاه‌های زمستانی برخوردار است.

دولت روسیه پیش از برگزاری مسابقات المپیک زمستانی سال گذشته بیش از 50 میلیارد دلار برای نوسازی زیر ساخت‌ها و همچنین ساخت پایگاه‌های ورزشی در این منطقه هزینه کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها