مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 23
کد خبر: ۵۰۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
تعرفه ها اکنون روی میز بنده است و بزودی تعرفه‌ها و سرانه پزشک خانواده را ابلاغ خواهم کرد.
 تدبیر24:  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان ابلاغ تعرفه‌های پزشکی و همچنین سرانه پزشک خانواده که در هیئت وزیران به تصویب رسید گفت: تعرفه ها اکنون روی میز بنده است و بزودی تعرفه‌ها و سرانه پزشک خانواده را ابلاغ خواهم کرد.

علی ربیعی با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای استقرار بیمه اجتماعی فراگیر در سال جاری اظهار کرد: با اجرای این طرح هریک از افراد جامعه می‌توانند با سطوح مختلف درآمدی از مزایای بیمه‌های اجتماعی بهره‌مند شوند.

وی افزود: هفته گذشته جلسه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار و گزارشی از پیش نویس آیین نامه بیمه اجتماعی فراگیر ارائه و وزارت راه مکلف شد به همراه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بر روی کیفیت این طرح کار کند.

وزیر کار و رفاه اجتماعی در ادامه در پاسخ به اینکه تعرفه‌های پزشکی و همچنین سرانه پزشک خانواده که در هیئت وزیران به تصویب رسید چه زمانی ابلاغ خواهد شد گفت: تعرفه ها اکنون روی میز بنده است و بزودی تعرفه‌ها و سرانه پزشک خانواده را ابلاغ خواهم کرد.
برچسب ها: تدبیر24 ، وزیر تعاون
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها