ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 08
کد خبر: ۵۲۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۵
 تدبیر24:حسین انتظامی (معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) همزمان با سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار ناطقان گفت: همواره در دهه های اخیر بسیاری از شخصیت های ملی و بین المللی پیرامون شخصیت امام راحل (ره) اظهار نظر کرده اند، اما بهترین تعبیر را مقام معظم رهبری دارند که این انقلاب بی نام خمینی(ره) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

انتظامی با برشمردن برخی دلایل محبوبیت و ماندگاری حضرت روح الله گفت: دین محوری، استقلال طلبی، آزادیخواهی، عدالتجویی، ظلم ستیزی، مقاومت، مردم باوری، عوام زده نبودن در عین مردمی بودن، اخلاق و منطق از ویژگیهای امام خمینی و نهضت ایشان است.

"نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات" با اشاره به محور سخنان امروز رهبر معظم انقلاب، پیرامون خطرات تحریف امام خمینی (ره) تاکید کرد: همواره این خطر وجود دارد که به نام اندیشه های امام راحل و با خوانش گزینشی یا ناقص مواضع و عملکرد امام و بدون توجه به بافتار آن، انحراف رخ دهد.

منبع : ناطقان
برچسب ها: تدبیر24 ، ناطقان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها