ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۵۲۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
عاملان دو جنایت خانوادگی در ماجراهای جداگانه بعد از ارتکاب قتل دست به خودکشی زدند و به زندگی‌شان پایان دادند.
 تدبیر24: اولین جنایت در تبریز توسط پسری جوان رقم خورد. کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تبریز بعد از اینکه از کشف اجساد اعضای خانواده‌ای در خانه‌شان مطلع شدند، به آنجا رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنها جسد دختر و پسری جوان و پدر و مادر آنها را مشاهده کردند. 
 
بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که پسر خانواده بر اثر حلق‌آویزشدن جان باخته و به احتمال زیاد خودکشی کرده است. کارآگاهان در جریان بازرسی‌ها دست‌نوشته‌ای را پیدا کردند و متوجه شدند پسر جوان این نامه را نوشته و در آن اعتراف کرده پدر و مادر و خواهرش را به قتل رسانده است و قصد دارد به زندگی خودش نیز پایان دهد. تحقیقات اولیه از وجود اختلافات خانوادگی حکایت دارد اما انگیزه این جنایت هنوز به‌طورکامل مشخص نشده است و تفحص‌ها در این خصوص همچنان ادامه دارد. 
 
دومین جنایت در ایلام رخ داد و مردی بعد از کشتن همسرش به زندگی خودش پایان داد. کارآگاهان بعد از اینکه از وقوع جنایت مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و جسد زنی میانسال را یافتند که بر اثر اصابت گلوله کشته شده بود. جسد شوهر این زن نیز با فاصله کمی رها شده بود و شواهد نشان می‌داد این مرد با سلاح شکاری خودش را هدف قرار داده است. مأموران همچنین یکی از پسران خانواده را که زخمی شده بود به بیمارستان منتقل کردند. 
 
بررسی‌های مقدماتی فاش کرد اعضای این خانواده از مدتی قبل با هم اختلاف داشتند و حتی کار آنها به ‌کلانتری نیز کشیده اما در آنجا با وساطت اقوام مصالحه انجام شده بود؛ بااین‌حال بعد از بازگشت این زوج به خانه، آنها بار دیگر با هم درگیر شدند و مرد میانسال با شلیک گلوله همسرش را کشت، سپس پسر خانواده به هواداری از مادرش با پدر خود درگیر شد که مرد خشمگین به پسرش نیز شلیک و او را زخمی کرد و در ادامه به زندگی خودش پایان داد. 
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها