بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 10
کد خبر: ۵۷۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
سید باقر حسینی اظهار داشت: انگار باید فاجعه‌ای بدتر از آنچه که در سیستان رخ داده اتفاق بیفتد تا دولت توجه جدی به این منطقه محروم و دورافتاده ولی مهم و استراتژیک برای جمهوری اسلامی بکند و به داد مردم برسد.
تدبیر24: سید باقر حسینی اظهار داشت: انگار باید فاجعه‌ای بدتر از آنچه که در سیستان رخ داده اتفاق بیفتد تا دولت توجه جدی به این منطقه محروم و دورافتاده ولی مهم و استراتژیک برای جمهوری اسلامی بکند و به داد مردم برسد.
 
وی افزود: روزهای مردم زیر توفان شن دفن شدند، هزاران نفر راهی بیمارستان اما تنها راهکار دولت برای مهار این ریزگرد ها توزیع ماسک رایگان است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان استانی که درگیر مسائل حزبی و سیاسی گرفتار شده اند به گونه ای رفتار می کنند که در ذهن مردم تلقی شده که این دیار جزئی از ایران نیست.
 
وی گفت: بارها در مجلس فریاد زدیم، تذکر دادیم، گوش شنوائی نبود، حتی دولت به قول های خودش نیز برای حل بحران این خطه بحران نیست و مصوبه تثبیت شن های روان علی رغم تامین بودجه مورد نظر در سطح کشور از سفر فروردین ماه ۹۳ رئیس جمهوری به سیستان، مجهول مانده است.
 
حسینی گفت: آیا دمای ۵۳ درجه همراه با توفان شن و ماسه که حداقل ۵ ماه در سال فراتر از وضعیت بحرانی است و در برخی ایام به ۳۰ برابر حد مجاز می رسد، کافی نیست تا دولت برای گرفتن حق آبه تالاب هامون و تثبیت شن های روان اقدامی جدی کند؟
 
وی افزود: متاسفانه منطقه سیستان رتبه اول سه نوع بیماری‌های ریوی، تنفسی و چشمی را در کشور دارد و روز به روز بر درد و سختی های مردمان سرزمین پنج هزار و ۵۰۰ ساله سیستان افزوده می شود.
 
کوچ مردم تهدید جدی برای امنیت ملی است
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: تحمیل خشکسالی های اخیر به مردم این دیار سبب شد تا مردم گزینه کوچ را مد نظر بگیرند که خالی شدن منطقه تهدید جدی برای امنیت ملی محسوب می شود.
 
وی گفت: شعارهای استاندار طی دو سال اخیر در حد شعار باقی مانده است و مردم این دیار هیچ گونه خدمتی را از سوی نماینده عالی دولت برای رفع مشکلات خود لمس نکرده اند، امید است تا مسئولان از این نگاه سیاسی فاصله بگیرند و واقعیت سیستان دیده شود.
برچسب ها: تدبیر24 ، سیستان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها