سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
کد خبر: ۵۷۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
تمام جنگ و جدال‌ مخالفان به‌‌ این دلیل است که نمی‌توانند ادعایشان را با گفت‌وگو به اثبات برسانند و حرفی برای گفتن ندارند.
تدبیر24:  رئیس فراکسیون اهل‌سنت مجلس : تمام جنگ و جدال‌ مخالفان به‌‌ این دلیل است که نمی‌توانند ادعایشان را با گفت‌وگو به اثبات برسانند و حرفی برای گفتن ندارند. عابد فتاحی اظهار داشت: همان‌طور که دکتر روحانی وعده داده‌ بود، در پی اجرای برجام هم سانتریفیوژ‌های کشور خواهد چرخید و هم چرخ زندگی مردم و واقعیت این است که مخالفت‌‌های نمایندگان کنگره و سنای آمریکا با برجام کمتر از مخالفت برادران ما در جبهه پایداری با توافق هسته‌ای نیست. وی افزود: نمایندگان کنگره صراحتا به جان کری گفتند ایران شما را فریب داده و هنگامی که به مخالفت‌‌های نمایندگان کنگره و سنای آمریکا دقت کنیم، متوجه می‌شویم ما در مذاکرات دستاورد‌های بسیار خوبی داشته‌ایم و برجام به‌ نفع ایران است. رئیس فراکسیون اهل‌سنت مجلس با اشاره به انتقاد‌های برخی نمایندگان مجلس از برجام اعلام کرد: البته انتقاد حق نمایندگان است اما نباید فراموش کنیم که همین توافق، حامیان و موافقان بسیاری نیز در مجلس دارد و باید به حامیان برجام هم اجازه اظهارنظر بدهیم. البته دعوت از جلیلی اشکالی ندارد،‌ اما به شرطی که به همان میزان که به او فرصت می‌دهند، به لاریجانی، روحانی و دیگر مسئولان مذاکرات در سال‌‌های گذشته نیز فرصت داده‌ شود. وی ضمن انتقاد از تلاش عد‌ه‌ای از منتقدان برجام برای ایجاد فضای دوقطبی خاطرنشان کرد: باید به‌دور از حاشیه‌سازی و تندروی، از ایجاد فضای دوقطبی در جامعه پرهیز کنیم و موافقان و حامیان برجام را طرفدار و حامی آمریکا نخوانیم زیرا ما تنها طرفدار مقام معظم رهبری، منافع ملی و ایران عزیزمان هستیم. فتاحی با تاکید بر دستاورد‌های تیم هسته‌ای کشورمان، اظهار داشت: تمام این جنگ و جدال‌‌های منتقدان به‌دلیل این است که نمی‌توانند ادعای‌شان را با گفت‌وگو به اثبات برسانند و حرفی برای گفتن ندارند.  
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها