کد خبر: ۵۷۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
نشست خبری سرمربیان تیم‌های ملی نوجوانان ایران، هند، بحرین و لبنان در تبریز برگزار شد.
تدبیر24حمید علیدوستی‌ سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران در این نشست اظهار کرد: خوشحالم که مرحله مقدماتی گروه A مسابقات به میزبانی کشور ما برگزار می‌شود و امیدوارم بازی‌های خوب و جوانمردانه‌ای را شاهد باشیم و توسعه ورزش در آسیا رونق بیشتری بگیرد.

وی افزود: آماده‌سازی تیم‌مان را از 10 ماه گذشته آغاز کردیم و در تورنمنت‌های مختلف تجربیات خوبی کسب کردیم و چند بازی دوستانه هم در این مدت انجام داده‌ایم.

علیدوستی خاطرنشان کرد:‌ در اینگونه تیم‌ها فرآیند تجربه فاکتور بسیار مهمی است و همه تیم‌ها شایستگی صعود دارند اما به نظرم مدعی اصلی قهرمانی در این گروه ما هستیم.

نیکولای آدام سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان هند نیز گفت: با تمام توان وارد مسابقات خواهیم شد و در هر بازی به دنبال پیروزی هستیم.

وی در خصوص روند آماده‌سازی تیمش گفت: شش هفته در شهرهای مختلف آلمان تمرین کردیم و چند بازی دوستانه نیز داشتیم اما اولین بازی بین‌المللی تیم ما در این مسابقات خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان هند افزود: تیم ایران با توجه به پتانسیل خوبی که دارد و با توجه به تجاربی که در مقابل ایران داشتم به نظرم مدعی اصلی گروه خواهد بود.

غلام قادر سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان لبنان در این نشست اظهار کرد: نسبت به تیم‌های دیگر آمادگی کمتری داریم و پس از سه ماه در لبنان تمرین کردیم اما آماده‌ایم بازی‌های خوبی در تبریز به نمایش بگذاریم.

وی تاکید کرد: تیم لبنان در مقایسه با سایر تیم‌ها آمادگی کمتری دارد و به نظرم ایران تجربه کافی برای قهرمانی در این گروه را دارد.

عبدالصاحب عبدالنبی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بحرین اظهار کرد: از کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران به خاطر این میزبانی تشکر می‌کنم. من تقریبا دو ماه است که تیم بحرین را تحویل گرفته‌ام و در این مدت تلاش کردم تا بازیکنان‌مان را آماده مسابقات کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بحرین خاطرنشان کرد: آماده کردن بازیکنان جوان کار سختی است و باید در کنار کارهای فنی از نظر روحی و روانی نیز آنها را آماده مسابقات کنیم و امیدوارم بتوانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم.

وی بیان کرد: تیمی می‌تواند به مرحله بعدی صعود کند که آمادگی بدنی خوبی داشته باشد و هر تیمی که بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشته می‌تواند در این مسابقات موفق شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها