بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 01
کد خبر: ۵۹۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
رئیس اتاق عمل بیمارستان امام رضا(ع) مشهد و عضو تیم درمانی آیت الله واعظ طبسی با پایدار دانستن وضعیت وی، گفت: مشکلی که در حال حاضر وجود دارد کمای عمیق آیت الله واعظ طبسی است.
  تدبیر24 :دکتر قاسم سلطانی با اشاره به انجام دیالیز برای آیت الله واعظ طبسی، اظهار کرد: توانسته ایم با داروهای کمکی، فشار خون ایشان را حفظ کنیم که قابل قبول است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مدیر گروه بخش بیهوشی این دانشگاه گفت: علائم حیاتی آیت الله واعظ طبسی در حال حاضر نسبت به روزهای گذشته ثبات دارد اما در وضعیت بحرانی به سر می برند و نمی توان پیش بینی کرد که چه زمانی از وضعیت کما خارج شوند.

سلطانی با بیان اینکه وزیر بهداشت در نخستین ساعات در مشهد مقدس حضور یافت و برای هماهنگی ها و اقدامات لازم دستورات لازم را داد، افزود: تا کنون علاوه بر مسئولان استانی، مقامات کشوری نیز از ایشان عیادت کرده‌اند.

بنابر اعلام وب‌دا، وی از همگان خواست تا برای بهبود حال این عالم بزرگوار دعا کنند.

گفتنی است آیت الله واعظ طبسی نماینده مقام معظم رهبری در استان خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی، روز جمعه 7 اسفند ماه پس از حضور در انتخابات و انداختن رای خود در صندوق رای واقع در حرم مقدس امام رضا (ع) دچار مشکل تنفسی شده و به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها