عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴
يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 September 19
کد خبر: ۶۰۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خاش گفت: در نشست شورا و با تصمیم قاطع اعضای شورای اسلامی و همکاری شهرداری خاش یک میدان در این شهر به نام معلم فداکار و ایثارگر حمیدرضا گنگوزهی نامگذاری گردید.
تدبیر24 : نادر میربلوچزهی افزود: میدان جدید در تقاطع خیابان مرادریگی و شهید بهشتی به نام معلم فداکار گنگوزهی نامگذاری شد و بزودی یادمان این معلم فداکار و المان ایثار در این مکان نصب می‌شود.

وی اظهار داشت: اقدام ارزشمند معلم ایثارگر و همکار وی در جهت کمک به شاگردانشان ستودنی بوده لذا تجلیل از مقام شامخ این شهید راه تعلیم و تربیت باید در دستور کار مسئولان در دستگاهها و اقشار مختلف جامعه باشد.

میربلوچزهی ادامه داد: مجموعه شورای اسلامی و شهرداری خاش بر حسب وظیفه خود این بحث تجلیل را در دستور قرار دادند.

رئیس شورای اسلامی شهر خاش با اشاره به اینکه برای من باعث افتخار و سربلندی است که یکی از شاگردانم توانست یاد و نام قوم بزرگ بلوچ را زنده نگه بدارد گفت: ترویج فرهنگ ایثار و امدادرسانی درس بزرگی بود که مرحوم گنگوزهی به عنوان یک معلم دلسوز برخواسته از قوم بلوچ از خود ارائه دادند.

وی اظهار داشت: تلاش برای ادامه راه این معلم فداکار باید به عنوان هدف و نقشه راه تعیین و تبیین شود.
منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها