سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 01
کد خبر: ۶۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
روزنامه کیهان در ستون "گفت و شنود" که تلاش می کند در قالب طنز منتشر شود، با نقل عباراتی ز روحانی در باره برجام،آنها را به تمسخر گرفت.
تدبیر24 : منتقدین- در این ستون که به قلم حسین شریعتمداری نوشته می شود، آمده است:

گفت: دولت محترم هنوز برای مردم توضیح نداده است که برجام دقیقاً و به طور محسوس و قابل لمس، چه فایده‌ای برای ملت داشته است.
گفتم: دیگر چطوری توضیح بدهد. بارها گفته است که برجام فتح‌الفتوح! بزرگترین دستاورد قرن! آفتاب تابان! تسلیم قدرت‌های بزرگ در برابر ایران! و... بوده است!
گفت: یعنی تحریم‌ها برداشته شده؟ تجارت آزاد شده؟ دارایی‌های مسدود شده برگردانده شده؟ و...؟!
گفتم: این چیزها که تغییری نکرده، ولی 12 هزار سانتریفیوژ جمع شده، رآکتور اراک بتن‌ریزی شده، 9700کیلو اورانیوم غنی شده از کشور خارج شده و...
گفت: پس چرا همین دیروز باز هم اعلام کردند که برجام یک فرصت استثنایی است و باید از دستاوردهای آن حداکثر استفاده را کرد؟! یعنی از کدام دستاورد سخن می‌گویند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! طرف به یک نقاش سفارش یک تابلو از میدان جنگ داد و بعد از چند روز که مراجعه کرد، نقاش یک تابلو که نقش کوه روی آن کشیده بود تحویلش داد. یارو پرسید؛ پس میدان جنگ چی؟ و نقاش گفت؛ این کوه را می‌بینی؟ پشت آن جنگ است!
برچسب ها: تدبیر24 ، شریعتمداری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها