سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 25
کد خبر: ۶۱۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
روزنامه کیهان در ستون "گفت و شنود" که تلاش می کند در قالب طنز منتشر شود، با نقل عباراتی ز روحانی در باره برجام،آنها را به تمسخر گرفت.
تدبیر24 : منتقدین- در این ستون که به قلم حسین شریعتمداری نوشته می شود، آمده است:

گفت: دولت محترم هنوز برای مردم توضیح نداده است که برجام دقیقاً و به طور محسوس و قابل لمس، چه فایده‌ای برای ملت داشته است.
گفتم: دیگر چطوری توضیح بدهد. بارها گفته است که برجام فتح‌الفتوح! بزرگترین دستاورد قرن! آفتاب تابان! تسلیم قدرت‌های بزرگ در برابر ایران! و... بوده است!
گفت: یعنی تحریم‌ها برداشته شده؟ تجارت آزاد شده؟ دارایی‌های مسدود شده برگردانده شده؟ و...؟!
گفتم: این چیزها که تغییری نکرده، ولی 12 هزار سانتریفیوژ جمع شده، رآکتور اراک بتن‌ریزی شده، 9700کیلو اورانیوم غنی شده از کشور خارج شده و...
گفت: پس چرا همین دیروز باز هم اعلام کردند که برجام یک فرصت استثنایی است و باید از دستاوردهای آن حداکثر استفاده را کرد؟! یعنی از کدام دستاورد سخن می‌گویند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! طرف به یک نقاش سفارش یک تابلو از میدان جنگ داد و بعد از چند روز که مراجعه کرد، نقاش یک تابلو که نقش کوه روی آن کشیده بود تحویلش داد. یارو پرسید؛ پس میدان جنگ چی؟ و نقاش گفت؛ این کوه را می‌بینی؟ پشت آن جنگ است!
برچسب ها: تدبیر24 ، شریعتمداری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها