سفرهایی برای کاهش تنش زرگر

سفرهایی برای کاهش تنش

افزایش رفت و آمدهای دیپلماتیک کشورهای منطقه به ایران نمی‌تواند بی ارتباط با بحرانی باشد که اکنون میان ایران و امریکا در جریان است.
پیامدهای ماندگار ترور و انتقام حسینی

پیامدهای ماندگار ترور و انتقام

در نگاه اول حمله موشکی ایران به پایگاه امریکایی در عراق به منظور انتقام از ترور غیرانسانی سردار قاسم سلیمانی به دست نیروهای امریکایی بود.
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020 January 20
کد خبر: ۶۲۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
 تدبیر24 :خواستگار کینه‌جو برای جدایی تازه عروس و داماد به مزاحمت‌های سایبری پرداخت.


فرمانده پلیس سبزوار گفت: مردی جوان به پلیس فتای سبزوار مراجعه کرد و شکایتی مبنی بر دریافت مطالب دروغ و ارسال پیام‌های تفرقه انگیز از سوی یک ناشناس که موجب مشکلات خانوادگی شده بود، داشت.

مرد جوان گفت زندگی بی‌حاشیه ای داشتیم تا اینکه به تنهایی برای مدتی به مسافرت رفتم و در این مدت از سوی شخصی ناشناس پیام‌هایی با مضمون خیانت همسرم از طریق شبکه اجتماعی تلگرام برایم ارسال می شد و با حالتی پریشان بلافاصله به خانه برگشتم و با ناراحتی پیگیر شدم که این امر باعث اختلاف خانوادگی بین من و همسرم شد.

سرهنگ‌هاشمی افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی عامل ارسال پیام‌های تفرقه انگیز بین این زوج جوان را که خواستگار قبلی تازه عروس بود، شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: جوان 23 ساله که نسبت خانوادگی نیز با این زوج جوان دارد در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم خود به هک تلگرام همسر این مرد و سوءاستفاده از مطالب و عکس‌های شخصی و ارسال آنها به شوهرش با هدف بدبین کردن این مرد اعتراف کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها