عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۶۶ آرشیو
تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن حمید یزدانیان

تحلیلی پیرامون تنش آذربايجان و ارمنستان و پیامدهای داخلی آن

در بین ایرانیان چنان سخن از پیوندهای باستانی قوم یهود و ایرانی و عظمت شاهان هخامنشی میزند و مردم ایران را به باستان گرایی سوق می دهد که...
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۵۰
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - 2022 August 07
کد خبر: ۶۲۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
تدبیر24 :فیروز قاسمی - استقلال فکری واندیشه فردی راهنما وحامی مااست،وما را به تفکر به عمل واقدام دعوت می کند.اگراستقلال خود را به دست دیگری بدهیم اندیشه خود را سرکوب کردیم، با استقلال فکری عمل کردهای گذشته را بررسی نماییم و شرایط اکنون را در عرصه  جهانی ارزیابی کنیم و استقلال وقدرت تصمیم گیری خود را ازصحنه زندگی بیرون نرانیم و اگر بگذاریم استقلال فردی و فکریمان مورد سواستفاده قرارگیرد بر ما مسلط میشوند. دراین صورت مهمترین و با ارزشترین سرمایه گرانبهای خودراکه همان استقلال فکری  است را برباد داده ایم.

انسانهای داری تفکر برتر و پایبندبه اخلاقیات وواقع بین تحت هیچ شرایطی هرگز اجازه نمی دهند با کلمات فریبنده درتسلط کسی قرار بگیرند.انسانهای که تفکری برتر برای ارایه ندارند،با کمترین بها استقلال فردی وفکری خودراازدست میدهند.
آگاهی ملی، اغلب پدیدآورنده حس وفاداری، شور، و دلبستگی افراد به عناصر تشکیل‌دهنده ملت می شود.
ارزش های اجتماعی،اخلاقی، وبطورکلی فرهنگی همواره باعث رشد وشکوفایی ملت هاست.که قابلیت های ویژه ومنحصر بفردی دارد که قابل قیاس باهیچ چیزی نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها