ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۶۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۲
عضو هیات نظارت بر مطبوعات با یادآوری جلسه امروز هیات نطارت بر مطبوعات برای رسیدگی به تخلف روزنامه بهار گفت: با نظر اکثریت اعضا روزنامه بهار توقیف و برای تعیین تکلیف نهایی به دادگاه ارجاع شد.
تدبیر24: علی مطهری در گفت وگو با خانه ملت با بیان اینکه مدت زمان توقیف روزنامه بهار از سوی دادگاه مشخص می‌شود، افزود: هیات نظارت بر مطبوعات وضعیت روزنامه بهار را رسیدگی و برای تعیین تکلیف نهایی آن را به دادگاه ارجاع داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقاله منتشر شده در روزنامه بهار تحت عنوان " امام پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟" اصل امامت را نقض کرده است، تصریح کرد: در این مقاله امامت صرفا به معنای ولایت  و هدایت معنوی گرفته شده و حکومت و رهبری سیاسی ائمه نفی شده است.

وی ادامه داد: مقاله منتشر شده در روزنامه بهار در برخی بخش ها به نظریات اهل سنت و در برخی بخش‌های دیگر به اعتقادات و نظریات وهابیت اشاره دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: جای طرح این‌گونه مقالات در نشریات تخصصی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: تعیین تکلیف نهایی روزنامه بهار با رای دادگاه مشخص خواهد شد.

مطهری پیش از این نیز در گفتگویی اعلام کرده بود که سرمقاله روزنامه بهار اصل امامت به معنای حکومت و رهبری سیاسی را نفی کرده است و درج این مطالب آن هم در صفحه اول و دوم روزنامه کار صحیحی نیست.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها