عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۶۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۲
عضو هیات نظارت بر مطبوعات با یادآوری جلسه امروز هیات نطارت بر مطبوعات برای رسیدگی به تخلف روزنامه بهار گفت: با نظر اکثریت اعضا روزنامه بهار توقیف و برای تعیین تکلیف نهایی به دادگاه ارجاع شد.
تدبیر24: علی مطهری در گفت وگو با خانه ملت با بیان اینکه مدت زمان توقیف روزنامه بهار از سوی دادگاه مشخص می‌شود، افزود: هیات نظارت بر مطبوعات وضعیت روزنامه بهار را رسیدگی و برای تعیین تکلیف نهایی آن را به دادگاه ارجاع داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقاله منتشر شده در روزنامه بهار تحت عنوان " امام پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟" اصل امامت را نقض کرده است، تصریح کرد: در این مقاله امامت صرفا به معنای ولایت  و هدایت معنوی گرفته شده و حکومت و رهبری سیاسی ائمه نفی شده است.

وی ادامه داد: مقاله منتشر شده در روزنامه بهار در برخی بخش ها به نظریات اهل سنت و در برخی بخش‌های دیگر به اعتقادات و نظریات وهابیت اشاره دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: جای طرح این‌گونه مقالات در نشریات تخصصی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: تعیین تکلیف نهایی روزنامه بهار با رای دادگاه مشخص خواهد شد.

مطهری پیش از این نیز در گفتگویی اعلام کرده بود که سرمقاله روزنامه بهار اصل امامت به معنای حکومت و رهبری سیاسی را نفی کرده است و درج این مطالب آن هم در صفحه اول و دوم روزنامه کار صحیحی نیست.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها