سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۶۵۵۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
تدبیر24 :به گزارش دریافتی شنبه ایرنا از این روابط عمومی، این آتش سوزی را نیروهای مردمی٬ یگان حفاظت میراث فرهنگی شهرستان کازرون٬ کارمندان و کارکنان اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کازرون و نیروهای پایگاه شهر تاریخی بیشاپور و آتش نشانی مهار کردند که مهار آتش حدود دوساعت طول کشید.
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس افزود:پیش از این تمهیدات لازم برای وقوع چنین حادثه ای را مسئولان پایگاه پژوهشی شهر تاریخی بیشاپور اندیشیده بودند طوری که چندی قبل علف های هرز مجموعه به طور کامل حذف و پاکسازی شد همچنین این پایگاه مجهز به تانکر قابل حمل آتش نشانی و دیگر وسایل مورد نیاز اطفای حریق است.
این اداره اعلام کرد که علت این حادثه دردست بررسی است.
شهر تاریخی بیشاپور در 120 کیلومتری جنوب شیراز و 23 کیلومتری غرب شهرستان کازرون واقع شده است.
بیشاپور در کنار جاده شاهی روزگار باستان واقع شده که در دوره هخامنشیان تخت جمشید و استخر را به شهر باستانی شوش و در دوره ساسانی شهر گور و بیشاپور را به تیسفون مقر امپراتوری ساسانی وصل می نموده است.
شهر بیشاپور حدود دو کیلومترمربع وسعت دارد .
برچسب ها: تدبیر24 ، بیشاپور
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها