سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
کد خبر: ۶۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
تدبیر24سخنگوي سازمان انرژي اتمي با اشاره به اينكه برخي اقدامات طرف مقابل خلاف برجام است، درباره بازگشت‌پذيري ايران گفت: ما طي يك ماه و نيم مي‌توانيم تعداد سانتريفيوژها و موادمان را افزايش دهيم. بهروزكمالوندي كه سابقه حضور در چند دور پاياني مذاكرات هسته‌اي در لوزان و وين به همراه علي اكبر صالحي را داشته است، معتقد است:«به اهدافي كه درنظر داشتيم تقريبا رسيده‌ايم.» وي با بيان اينكه برخي اقدامات طرف مقابل خلاف روح برجام است، اضافه مي‌كند: در صورت تاييد نقض برجام طرف مقابل در هيات نظارت و ملغي شدن برجام زمان بازگشت‌پذيري ايران همان‌گونه كه رهبري انقلاب هم فرمودند مي‌تواند در يك ماه و نيم باشد كه ما مي‌توانيم به توليد ۱۰۰هزار سو دست پيدا كنيم. وي با بيان اينكه برجام توانسته گشايش‌هايي را در ابعاد مختلف سياسي در فضاي بين‌المللي براي ايران به وجود آورد، افزود: پيش از برجام ما داشتيم به بن بست مي‌رسيديم و اكنون در مجامع مختلف بين‌المللي حضور داريم كه مشاركت ايران در پروژه بين‌المللي ايتر (گداخت) يكي از آنها است. معاون رئيس سازمان انرژي اتمي گفت: ما در مذاكرات مي‌دانستيم كه مي‌رويم تا محدوديت‌هايي را بپذيريم اما مراقب بوديم كه آن محدوديت‌ها به كليت بحث هسته‌اي ما آسيبي وارد نكند كه موفق هم شديم و اينگونه نبوده كه برخي فكر مي‌كنند اگر الان اين تعداد سانتريفيوژ در كشور مي‌چرخد، اعضاي مذاكره‌كننده دوست نداشتند كه بيشتر از اين شود. وي تصريح كرد: يكي از موارد ديگري كه ما در آينده به آن نياز داريم افزايش ظرفيت رسانه‌اي است كه بتوانيم صداي خودمان را به گوش جهانيان برسانيم، هر چند الان وضعيت از گذشته بهتر شده ولي در مقايسه با آن حجمي كه عليه ما در رسانه‌ها كار مي‌شود ما توان نداريم.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها