سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 28
کد خبر: ۶۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۳
مشاور رئیس جمهور، گفت: با انتصاب آقای شریعتمداری توسط رئیس جمهور، مسئولیت سازمان فضایی و شورای عالی ایرانیان به وی واگذار شد و بنده از همه آن کارها رها شدم و دیگر مسئولیتی ندارم.
به گزارش تدبیر24 به نقل از تسنیم،اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور در خصوص سرپرستی وی بر تعدادی از شوراهای عالی کشور، گفت: بنده در حال حاضر دیگر تنها مسئولیت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد را به عهده دارم و دیگر مسئولیتی ندارم.

وی افزود: رئیس جمهور مسئولیت ساماندهی چندین معاونت و شورای عالی را به من سپرده بود که از میان آنها معاونت امور بین الملل ریاست جمهوری منحل و همچنین دبیرخانه جنبش عدم تعهد به وزارت امور خارجه منتقل شد.

مشاور رئیس جمهور تصریح کرد: همچنین با بررسی های انجام شده مقرر شد سازمان فضایی و شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در نهاد ریاست جمهوری باقی بماند.

ترکان ادامه داد: البته با انتصاب آقای شریعتمداری توسط رئیس جمهور، مسئولیت سازمان فضایی و شورای عالی ایرانیان به وی واگذار شد و بنده از همه آن کارها رها شدم و دیگر مسئولیتی ندارم.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها