ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 03
کد خبر: ۶۷۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
عضو حزب مردم سالاری: گویا روحانی ماموریت دارد وجهه اصلاح طلبان را نزد مردم خراب کند!
  تدبیر24: صالح دلدم عضو حزب مردم سالاری در اجلاس چهاردهمین اردوی تابستانی حزب مردم سالاری در زنجان از عملکرد دولت حسن روحانی انتقاد کرد. 
دلدم با اشاره به وعده های انتخاباتی روحانی مانند رفع حصر، آزادی زندانیان سیاسی، جمع آوری گشت ارشاد، ایجاد فضای باز در عرصه فرهنگ و هنر و رونق اقتصادی و مقابله با بیکاری و رکود از عدم تحقق وعده های روحانی انتقاد کرد.
این عضو سابق حزب اعتمادملی و زندانی سیاسی حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ به این نکته اشاره كرد  که آقای خاتمی یکبار می تواند دوبار "تکرار" کند و از مردم بخواهد رای بدهند اما عملکرد حسن روحانی به گونه ای بود که گویی ماموریت دارد آبرو و وجهه اصلاح طلبان را نزد مردم خدشه دار کند.
دلدم در ادامه ضمن انتقاد از انتخاب وزرایی همچون علی جنتی، محمود گودرزی، فرهادی و نعمت زاده اشاره ای نیز به وضعیت لغو کنسرت ها، توقیف فیلم ها و کتاب ها داشت و حسن روحانی را بابت گماردن علی جنتی در پست وزارت ارشاد مورد انتقاد قرار داد.

دلدم در اين ميان به موانع مجلس قبل در سنگ اندازي براي انتخاب وزرا اشاره اي نكرد!

وي اظهار كرد: آقای روحانی بعد سه سال همچنان تقصیرات را گردن دولت قبل می اندازد در حالیکه ما به یاد داریم که آقای خاتمی مملکت را با چه وضعیت بدتری از هاشمی رفسنجانی تحویل گرفت اما خود با عملکرد مناسب چه تغییراتی ایجاد کرد، زیرا آقای خاتمی اصلاح طلب بود اما حسن روحانی به شعارهایی که می دهد ایمان ندارد.

دلدم در بخش دیگری از صحبت های خود به نقش دولت روحانی در حذف اصلاح طلبان از لیست امید و افزودن افرادی چون کاظم جلالی و بهروز نعمتی و همچنین نقش دولت در ریاست لاریجانی بر مجلس و اصولگرایان بر کمیسیون ها اشاره نمود و اعلام داشت در صورت بازگشت احمدی نژاد به قدرت، روحانی بابت کارنامه و عملکردش و عارف بابت انفعالش مقصر هستند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها