سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 2020 September 21
کد خبر: ۷۰۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
با توجه به محرومیت سردار آزمون از دیدار برابر سوریه، انصاریفرد و گوچی این فرصت را خواهند داشت تا در راس خط حمله تیم ملی قرار گیرند.
   تدبیر24:  آرای کمیته انضباطی فیفا در خصوص درگیری های به وجود آمده در دیدار ایران و قطر در مرحله انتخابی جام جهانی اعلام شد و سردار آزمون نیز با یک جلسه محرومیت مواجه شده است. آزمون که مهاجم اصلی تیم ملی در دیدارهای اخیر مواجه می شد و با توجه به آمادگی بالا، مورد اعتماد ویژه کارلوس کی‌روش قرار داشت در پنجمین دیدار تیم ملی غایب خواهد بود تا نتواند تیم ملی را برابر سوریه همراهی کند.

بدین ترتیب به نظر می رسد کریم انصاریفرد و رضا قوچان نژاد که این روزها در ترکیب تیم های هیرنوین و پانیونیوس خوش درخشیده اند از شانس بالایی برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار هستند و باید دید کی روش از کدامیک از آنها برای این دیدار حساس و سرنوشت ساز که نقش زیادی در صعود تیم ملی خواهد داشت بهره می برد.

 

منبع: بانک ورزش
برچسب ها: تدبیر24 ، قوچان نژاد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها