سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۰ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - 2021 January 28
کد خبر: ۷۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴
سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: از رای نمایندگان مجلس تمکین می‌کنیم، اما بعید می‌دانم مشکلی در کسب رأی اعتماد به نصرالله سجادی وجود داشته باشد.
تدبیر24: شریعتمداری درباره موضوع انتخاب نصرالله سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دکتر روحانی، رییس جمهور به مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: نصرالله سجادی شخصیتی منحصر به فرد دارد که علاوه بر سوابق ورزشی درخشان از اساتید علمی کشور در حوزه ورزش به شمار آمده و درآمیختگی خوبی از علم و تجربه در وجود او وجود دارد. او نگاه فوق‌العاده‌ به مسائل تربیتی، آموزشی، تحقیقی در حوزه علم و ورزش داشته و ارتباط پویایی هم با جوانان دارد.

وی گفت: با توجه به شایستگی‌های فوق‌العاده‌ ایشان که برای هر فردی قابل احترام و شناخته شده است، امیدواریم از مجلس محترم شورای اسلامی رای اعتماد گرفته و با حضور او در راس ورزش کشور شاهد تعالی ورزش ایران در همه ابعاد باشیم.

شریعتمداری در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی می‌کنید سجادی از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد بگیرد؟ گفت: ایشان سابقه ورزشی خوبی دارد، البته با قطعیت نمی‌توان در این باره صحبت کرد، اما ما قلباً دوست داریم گزینه‌ای که از سوی دکتر روحانی برای این وزارتخانه معرفی می‌شود، رای بیاورد، اما خب در مملکتی که دموکراسی حاکم است، باید به نظرات و آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی احترام گذاشت و از آن تمکین کرد. البته فکر نمی‌کنم که مشکل خاصی در این باره وجود داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها