سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۷۱۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
کمالوندی:
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: سانتریفیوژ I.R.8 ظرفیت غنی سازی 20 سو در سال را دارد که با تولید انبوه این دستگاه، ظرفیت غنی سازی 20 برابر می شود.
تدبیر24 »بهروز کمالوندی روز سه شنبه در حاشیه سیزدهمین همایش اقامه نماز صنعت هسته‌ ای کشور در مشهد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون غنی سازی با سانتریفیوژهای I.R.1 انجام می شود که ظرفیت غنی سازی آن یک سو در سال است.
وی اظهار کرد: سانتریفیوژ I.R.8 اکنون در مرحله آزمایش با گاز اورانیوم غنی شده است که پس از اتمام آزمایش در هشتمین سال پس از برجام به تولید انبوه می رسد.
وی گفت: ساخت این دستگاه که تحول مهمی در صنعت هسته ای و غنی سازی می باشد از مواردی است که در برجام پیش بینی شده و خلاف برجام نیست.

* رونمایی از 20 دستاورد جدید در حوزه رادیو دارو و پزشکی
کمالوندی از رونمایی 20 دستاورد جدید در حوزه تولید انواع رادیو دارو در بخشهای مختلف خبر داد و افزود: این دستاوردها فروردین ماه سال آینده رونمایی می شود.
وی اظهار کرد: بطور مداوم در حال تولید انواع رادیو دارو هستیم زیرا این فرآورده نقش مهمی در درمان و تشخیص در علم پزشکی از طریق تشعشع ایفا می کند.
سیزدهمین همایش اقامه نماز صنعت هسته‌ ای کشور با حضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان انرژی اتمی و دبیران و ائمه جماعات این سازمان در مرکز پژوهشهای آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها