ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 04
کد خبر: ۷۱۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت یاد شهدای وزارت امور خارجه در جمع خبرنگاران در ارتباط با تلاش آمریکا برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این تحرکات آمریکا هیچ گاه منفعتی برای آنها نداشته است.
تدبیر24 »محمدجواد ظریف ادامه داد: همه دنیا اذعان دارند که برادران ما در سپاه پاسداران بیشترین حمایت را از همسایگان در مقابل تروریسم داشته‌اند و حرکت‌ها و اقدامات این‌چنینی تأثیری ندارد.

وی همچنین در مورد اظهارات اخیر مقامات ترکیه‌ای علیه ایران و مسائل پیش آمده در این ارتباط، گفت: ما در منطقه نیاز به همکاری جهت مبارزه با تروریسم و افراطی‌گری داریم. افراطی‌گری و دامن زدن به موضوعات تفرقه‌گرایانه هیچ نفعی برای کشورهای منطقه ندارد. همانطور که گفتم منطقه ما برای رفع مشکلات نیاز به همراهی و همکاری کشورهای منطقه دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه ناامنی‌ها و درگیری هایی که در منطقه به وجود آمده همه به ضرر ملت‌های منطقه است و هیچ نتیجه‌ای نداشته است به همکاری ایران، روسیه و ترکیه در بحث سوریه اشاره کرد و گفت: این سه کشور تجربه مناسبی برای ایجاد آتش‌بس در سوریه داشتند و امیدواریم همسایگان ما و همه همسایگان فواید همکاری و تعاملات اینگونه را بیشتر درک کنند.

برچسب ها: ظریف ، سپاه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها