از اربعين61 تا اربعين1441 میرزایی نیکو

از اربعين61 تا اربعين1441

در هنگامه اربعين سالار شهيدان و بزرگداشت مقام عقيله بني‌هاشم، قافله‌سار كاروان اسرا، همقدم با طفلان خسته و نگاهي به حركت عظيم زائران براي خواندن زيارت اربعين ارباب از زبان جابر اولين زائر.
سفر پوتين به عربستان شفیعی

سفر پوتين به عربستان

امروز در منطقه خاورميانه فضا به اين شكل در حال رقم خوردن است. امريكا در حال خروج تدريجي از منطقه به خصوص بحران سوريه است.
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - 2019 October 20
کد خبر: ۷۱۹۷۲
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
سفیر عراق:
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: سفیر عراق در ایران گفت: علاقمند گسترش مراودات مالی با بانک سپه هستیم و این اتفاق در حال اجرایی شدن است.
تدبیر24 » به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، راجح الموسوی با تشکر از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک سپه این بانک را جزو بهترین بانک های ایران عنوان کرد. 

وی از علاقمندی کشورش برای توسعه تعاملات بانکی با بانک سپه خبرداد و گفت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب باید بگویم که صدام با 8 سال جنگ نتوانست مانع از پیوند دو ملت ایران و عراق شود.

سفیر عراق در ایران با بیان اینکه احساس می کنم در کشور خودم هستم اظهارداشت: ایران و عراق منافع و مصالح مشترک دارند و روابط آنها فراتر از روابط استراتژیک است.

راجح الموسوی گفت: روابط اقتصادی و تجاری ایران و عراق بر برادری و صمیمت این دو کشور استوار است. همانطور که روابط بین دو کشور مستحکم است.

سفیر عراق در ایران با تشریح نقش ایران در منطقه گفت: مجامع بین المللی باید بدانند که ایران باعث آرامش منطقه است.

وی با اشاره به مشترکات دو کشور به لحاظ دینی و مذهبی گفت: حسن روابط ایران و عراق، تأثیرات مثبتی بر منطقه و جهان خواهد داشت.

سفیر عراق در ایران گفت: سالانه تعداد زائران به عراق بیشتر می شود و افزایش سالانه این استقبال ، منابع ارزی ما نزد بانک سپه را افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه تمرکز من در بازگشت به بغداد بر گسترش روابط بازرگانی و بانکی با ایران است ، به توجه ایران و عراق به توسعه مناطق آزاد و افزایش همکاریها از این مسیر اشاره کرد و گفت: ما در تلاش هستیم در این مسیر قدم های بیشتری برداریم. 

وی در پایان اظهار داشت: آینده روشنی را در تداوم این همکاری ها می بینم.
برچسب ها: ایران ، عراق ، بانک سپه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها