ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 03
کد خبر: ۷۲۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مخالفان دولت با تخریب رییس جمهور، انتخابات پیش رو را نشانه گرفته اند.
تدبیر24 » قربانعلی قائمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به تحریف سخنان رییس جمهور در خوزستان توسط برخی رسانه‌ها اظهار کرد: این  اولین باری نیست که شاهد چنین بداخلاقی‌های مخالفان دولت هستیم.

وی در ادامه افزود: مخالفان دولت ازهم اکنون ستادهای انتخابات و اتاق‌های فکر خود را فعال کرده‌اند تا ناجوانمردانه روحانی را تخریب کنند و به مردم بگویند نگاه دولت به مسائل پوپولیستی است.

این فعال سیاسی درباره اظهارات رییس جمهور درباره پدیده ریزگردهای خوزستان تصریح کرد: دیدگاه‌های روحانی نشان دهنده نگاه علمی و کارشناسی به این پدیده است. امروز، علم ریشه های این مخاطرات طبیعی  را شناخته و انسان می تواند به شیوه های علمی این مشکلات را حل کند. رییس‌جمهور هم همین دیدگاه را دارد.

دبیر حزب اعتمادملی استان تهران همچنین گفت: پدیده ریزگردها مربوط به این روزها نیست بلکه به پیش از انقلاب برمی‌گردد. درآن مقطع با هماهنگی دولت ایران و عراق درکانونهای ریزگردها مالچ پاشی می شد اما با ایجاد اختلاف میان دو دولت ایران و عراق و جنگ تحمیلی، از مقابله با ریزگردها غفلت شد اما اکنون دوباره دنبال راهکار علمی و کارشناسی برای حل این مشکل هستیم.

قائنی در پایان افزود: کسانی که با دولت مخالف هستند، از هر وسیله‌ای برای تخریب این نگاه کارشناسی دولت بهره می برند. تقطیع و تحریف سخنان رییس‌جمهور درباره ریزگردها هم با همین هدف یعنی تخریب رییس‌جمهور و البته با نشانه گرفتن انتخابات پیش‌رو انجام می شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها