ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 05
کد خبر: ۷۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
اقدام و عمل بانک رفاه در سال96!
گفتنی است با وجود دریافتی های سرسام آور مدیرعامل سابق بانک رفاه، شاید پرداخت تسهیلات 94میلیون تومانی با سود 10 درصد(!) به مدیران این بانک مسئله ای طبیعی و مرسوم تلقی شود(!).
تدبیر24 » هنوز چند ماهی از ماجرای جنجال برانگیز برکناری مدیرعامل و برخی مدیران بانک رفاه بعلت دریافت حقوق و پاداش های نجومی نگذشته است که مدیران بانکی که به نام کارگران است، دسته گلی جدید به آب داده اند.

حوزه رفاهی بانک رفاه چندی قبل طی اطلاعیه ای که از طریق پیامک برای مدیران و برخی کارکنان ارسال کرده، برای پیش ثبت نام خودرو سانتافه 2016 فول آپشن با شرایط و تسهیلات خاص فراخوان داده است.


مشروح پیامک بانک رفاه به مدیران، برای خرید سانتافه با تسهیلات ویژه!

در جزئیات این طرح جذاب فروش خودرو برای مدیران این بانک کارگری آمده است؛ حدود نیمی از مبلغ 235میلیون تومانی خودرو سانتافه بصورت تسهیلات با سود 10درصد(!)  و دوره بازپرداخت سه ساله خواهد بود.

ارائه چنین طرح های شیرین تسهیلاتی به کارکنان بانک رفاه در حالی صورت می پذیرد که بسیاری از بانکها برای عدم پرداخت وام هایی با مبالغ نازل به زوج های جوان، توجیهاتی همچون نبود منابع را مطرح می کنند.

گفتنی است با وجود دریافتی های سرسام آور مدیرعامل سابق بانک رفاه، شاید پرداخت تسهیلات 94میلیون تومانی با سود 10 درصد(!) به مدیران این بانک مسئله ای طبیعی و مرسوم تلقی شود(!).
منبع: ناطقان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها