عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۷۲۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
اقدام و عمل بانک رفاه در سال96!
گفتنی است با وجود دریافتی های سرسام آور مدیرعامل سابق بانک رفاه، شاید پرداخت تسهیلات 94میلیون تومانی با سود 10 درصد(!) به مدیران این بانک مسئله ای طبیعی و مرسوم تلقی شود(!).
تدبیر24 » هنوز چند ماهی از ماجرای جنجال برانگیز برکناری مدیرعامل و برخی مدیران بانک رفاه بعلت دریافت حقوق و پاداش های نجومی نگذشته است که مدیران بانکی که به نام کارگران است، دسته گلی جدید به آب داده اند.

حوزه رفاهی بانک رفاه چندی قبل طی اطلاعیه ای که از طریق پیامک برای مدیران و برخی کارکنان ارسال کرده، برای پیش ثبت نام خودرو سانتافه 2016 فول آپشن با شرایط و تسهیلات خاص فراخوان داده است.


مشروح پیامک بانک رفاه به مدیران، برای خرید سانتافه با تسهیلات ویژه!

در جزئیات این طرح جذاب فروش خودرو برای مدیران این بانک کارگری آمده است؛ حدود نیمی از مبلغ 235میلیون تومانی خودرو سانتافه بصورت تسهیلات با سود 10درصد(!)  و دوره بازپرداخت سه ساله خواهد بود.

ارائه چنین طرح های شیرین تسهیلاتی به کارکنان بانک رفاه در حالی صورت می پذیرد که بسیاری از بانکها برای عدم پرداخت وام هایی با مبالغ نازل به زوج های جوان، توجیهاتی همچون نبود منابع را مطرح می کنند.

گفتنی است با وجود دریافتی های سرسام آور مدیرعامل سابق بانک رفاه، شاید پرداخت تسهیلات 94میلیون تومانی با سود 10 درصد(!) به مدیران این بانک مسئله ای طبیعی و مرسوم تلقی شود(!).
منبع: ناطقان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها