بسیج همه امکانات وزارت کار شریعتمداری

بسیج همه امکانات وزارت کار

در این میان، درحالی‌که در ایران در شرایطی به جنگ کرونا رفته‌ایم که شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌ها را هم تحمل می‌کنیم، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج همه امکانات...
در این وانفسا روحانی کجاست؟ ربیعی

در این وانفسا روحانی کجاست؟

روز شنبه سوم اسفند در جمع مدیران مطبوعات در وزارت ارشاد که با حضور آقای حریرچی، معاون وزارت بهداشت برگزار شد، اولین سخنم این بود که برای عبور از بحران کرونا، آن را سیاسی نکنیم.
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - 2020 April 04
کد خبر: ۷۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
پلیس راهور نیروی انتظامی از انسداد 19 محور مواصلاتی کشور به دلیل ریزش کوه، آب گرفتگی و سیلاب خبر داد.
تدبیر24 »محور شمشک - دیزین دراستانهای تهران و البرز، پونل -خلخال در استانهای گیلان و اردبیل، سرو آباد - پاوه دراستانهای کردستان و کرمانشاه، اولنگ - شاهرود در استانهای گلستان و سمنان، سی سخت - پادنا دراستان کهکیلویه و بویراحمد و شیراز- جهرم در استان فارس مسدود است.
محورفرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، استهبان- نی ریز در استان فارس،محور فرعی رودبار-کهنوج- قلعه گنج در جنوب استان کرمان، امیدیه-دیلم در استان خوزستان،محورهای فرعی بندر چارک - بندر آفتاب و ارمک - باوردان در استان هرمزگان، خمیر- لنگه در استان هرمزگان، کنگان - خورموج(محدوده پیچ جاشک در استان بوشهر به علت ریزش کوه و بالا آمدن آب، محور شهر بابک - هرات در استان کرمان شمال، محور فرعی کازرون - فراشبند و داراب - فسا دراستان فارس شمالی به علت سیلاب و آبگرفتگی معابر مسدود است.
همچنین محور روستایی چاه پیر- بنه گز در استان بوشهر به علت آبگرفتگی، محور فرعی سنا شنبه تا روستای درویشی در استان بوشهر به علت تخریب پل و آبگرفتگی ، محور فیروزآباد - جم در استان فارس شمال به علت ریزش کوه و محور هراز در استانهای مازندران و شرق استان تهران به علت ریزش کوه مسدود است.
در استان کرمان(اکثر محورها) و استان خراسان جنوبی (اکثر محورها)بارش باران گزارش شده است.
ترافیک در باند شمالی آزادراه تهران - کرج(از شهرک خاتم تا پل فردیس و باند جنوبی پل فردیس تا پل کلاک) پر حجم و سنگین و 
براساس این گزارش، باند شمالی آزادراه کرج-قزوین(از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری و باند جنوبی از پل حصارک تا پل فردیس) پر حجم و نیمه سنگین گزارش شده است.
همچنین درمحور کرج- چالوس (باند جنوب به شمال از ابتدا محور تا تونل شماره 5 سنگین و از خرگوش دره تا کندوان) ترافیک نیمه سنگین و در طول باند شمالی و جنوبی محور رشت-لاهیجان(سنگین) گزارش شده است.
باند جنوب به شمال محور رودبار به منجیل(محدوده پیچ مشیرآباد) پر حجم و روان است.
سایرمحورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها