کد خبر: ۷۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
پلیس راهور نیروی انتظامی از انسداد 19 محور مواصلاتی کشور به دلیل ریزش کوه، آب گرفتگی و سیلاب خبر داد.
تدبیر24 »محور شمشک - دیزین دراستانهای تهران و البرز، پونل -خلخال در استانهای گیلان و اردبیل، سرو آباد - پاوه دراستانهای کردستان و کرمانشاه، اولنگ - شاهرود در استانهای گلستان و سمنان، سی سخت - پادنا دراستان کهکیلویه و بویراحمد و شیراز- جهرم در استان فارس مسدود است.
محورفرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان، استهبان- نی ریز در استان فارس،محور فرعی رودبار-کهنوج- قلعه گنج در جنوب استان کرمان، امیدیه-دیلم در استان خوزستان،محورهای فرعی بندر چارک - بندر آفتاب و ارمک - باوردان در استان هرمزگان، خمیر- لنگه در استان هرمزگان، کنگان - خورموج(محدوده پیچ جاشک در استان بوشهر به علت ریزش کوه و بالا آمدن آب، محور شهر بابک - هرات در استان کرمان شمال، محور فرعی کازرون - فراشبند و داراب - فسا دراستان فارس شمالی به علت سیلاب و آبگرفتگی معابر مسدود است.
همچنین محور روستایی چاه پیر- بنه گز در استان بوشهر به علت آبگرفتگی، محور فرعی سنا شنبه تا روستای درویشی در استان بوشهر به علت تخریب پل و آبگرفتگی ، محور فیروزآباد - جم در استان فارس شمال به علت ریزش کوه و محور هراز در استانهای مازندران و شرق استان تهران به علت ریزش کوه مسدود است.
در استان کرمان(اکثر محورها) و استان خراسان جنوبی (اکثر محورها)بارش باران گزارش شده است.
ترافیک در باند شمالی آزادراه تهران - کرج(از شهرک خاتم تا پل فردیس و باند جنوبی پل فردیس تا پل کلاک) پر حجم و سنگین و 
براساس این گزارش، باند شمالی آزادراه کرج-قزوین(از پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری و باند جنوبی از پل حصارک تا پل فردیس) پر حجم و نیمه سنگین گزارش شده است.
همچنین درمحور کرج- چالوس (باند جنوب به شمال از ابتدا محور تا تونل شماره 5 سنگین و از خرگوش دره تا کندوان) ترافیک نیمه سنگین و در طول باند شمالی و جنوبی محور رشت-لاهیجان(سنگین) گزارش شده است.
باند جنوب به شمال محور رودبار به منجیل(محدوده پیچ مشیرآباد) پر حجم و روان است.
سایرمحورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها