سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 29
کد خبر: ۷۴۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
تمرین مشترک نیروهای دریایی ارتش ایران و عمان از امروز آغاز شد.
تدبیر24 »امیر دریاداردوم آزاد فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: با توجه به جایگاه دریای جنوب و اقیانوس هند در عرصه اقتصاد دریایی و گستردگی تردد کشتی های تجاری و نفت کش، ضمن تامین امنیت نیازمند تامین و آمادگی ایمنی و امداد و نجات هم هستیم .    

وی اضافه کرد: در همین راستا دو نیروی دریایی کشور جمهوری اسلامی ایران و کشور همسایه دولت مسلمان عمان تمرین مشترک امداد و نجات را طراحی و اجرا می کنند.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا خاطرنشان کرد:امسال این تمرین مشترک به میزبانی کشور عمان است که در حوزه دریای جنوب و شمال اقیانوس هند این تمرین مشترک با شرکت یگانهایی از کشور عمان و ناوشکن جمهوری اسلامی ایران سبلان به همران ناو پشتیبانی و بالگرد بر لاوان، یک فروند بالگرد SH 3 D و ناو موشک انداز فراخن به استعداد تقریبی 1000 نفر به مدت یک هفته عازم ماموریت شدند و این تمرین مشترک را در حوزه دریای جنوب و شمال اقیانوس هند انجام خواهند داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها