پس از امضا؛ حمايت مشروط عباس عبدي

پس از امضا؛ حمايت مشروط

توافق راهبردي ايران و چين امضا شد. البته مجلس موجود ايران در عمل فاقد جايگاهي است كه در اين باره ورود كند و اطلاعات مفيدي را در اختيار افكار عمومي قرار دهد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
همكاري ايران و چين مهرداد پشنگ‌پور

همكاري ايران و چين

امضا و اعلام برنامه جامع همكاري ايران و چين موج گسترده‌اي از اعترض‌هاي مردمي را به وجود آورد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 11
کد خبر: ۷۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
پرواز صبح امروز شرکت هواپیمایی ماهان که قصد داشت تهران را به مقصد بندرعباس ترک می کرد، با یک ساعت و نیم تاخیر باند فرودگاه مهرآباد را ترک کرد تا گمانه زنی‌هایی درباره دلایل این اتفاق به وجود بیاید.
تدبیر24 »پس از ثبت این تاخیر چند نفر از مسافران این پرواز اعلام کردند  قرار گرفتن چوب نگه دارنده هواپیما زیر چرخ و نبود pushback  برای خارج کردن آن دلیل اصلی  این تاخیر بوده است. موضوعی که مسئولان فرودگاه به طور قطع آن را تکذیب می‌کنند.

هادی آشتیانی معاون تسهیلات فرودگاهی مهرآباد درباره تاخیر امروز پرواز بندرعباس به ایسنا گفت: در حال حاضر تحقیق درباره این اتفاق آغاز شده و مسئولان شرکت هواپیمایی مربوطه برای ارائه توضیحات به دفتر فرودگاه فراخوانده شده اند.

به گفته وی با وجود نیاز به نهایی شدن تحقیقفات در این زمینه بحث در این رابطه که تجهیزات لازم در فرودگاه وجود نداشته قطعا صحت ندارد.

معاون مهرآباد توضیح داد: در حال حاضر سه شرکت خدمات فرودگاهی را در مهرآباد انجام می دهند و طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته تمام امکانات برای انجام به موقع پروازها بسیج شده است. اگر بنا بود ضعفی در تجهیزات وجود داشته باشد نه بر یک پرواز که بر روی تمام پروازهای مهرآباد که در طول یک روز انجام می‌شود تاثیر می‌گذاشت و از این رو این مسئله صحت ندارد.

مهرآباد اعلام کرده توضیحات قطعی درباره علت تاخیر پرواز صبح را به زودی اعلام می‌ کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها