سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۷۵۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک اعضای این فراکسیون با رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی خبر داد.

تدبیر24 »بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: آقای شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی آقای روحانی فردا( دوشنبه) در جلسه مجمع عمومی فراکسیون حضور پیدا می‌کند تا پیرو اعلام حمایت اصلاح‌طلبان و فراکسیون از آقای روحانی هماهنگی هایی را در رابطه با فعالیت های انتخاباتی این ستاد داشته باشیم .

وی افزود:  در این جلسه همچنین همفکری درباره ارائه راهکار برای چگونگی موفقیت در انتخابات پیش رو صورت می گیرد و درباره همکاری فراکسیون امید با ستاد انتخاباتی آقای روحانی نیز بحث هایی انجام خواهد شد.

پارسایی درباره احتمال دعوت از حسن روحانی به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جلسه فراکسیون امید نیز گفت:‌  برنامه و دیدگاه های آقای روحانی برای ما روشن است و جای ابهامی در این رابطه وجود ندارد. فراکسیون هم پیش از این جلساتی را با آقای روحانی داشته  و حمایت خود را از ایشان در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها