سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 25
کد خبر: ۷۶۱۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
پایگاه های رسمی اطلاع رسانی ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی به آدرس sahar.news و rouhani96.ir صبح امروز با حضور دکتر محمد شریعتمداری، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و دکتر مرتضی بانک، قائم مقام این ستاد رونمایی شد.

تدبیر24 »پایگاه های رسمی اطلاع رسانی ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی به آدرس sahar.news و rouhani96.ir صبح امروز با حضور دکتر محمد شریعتمداری، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و دکتر مرتضی بانک، قائم مقام این ستاد رونمایی شد.

 به گزارش سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی، این دو سایت مرجع رسمی اخبار مرتبط با ستاد انتخاباتی دکتر روحانی هستند و قرار است اخبار، مواضع و پیام های رسمی دکتر روحانی از طریق سایت rouhani96.ir و اخبار ستاد انتخاباتی، مناظره ها، گفت و گوها و کلیه مطالب مرتبط با ستاد و نیز پوشش خبری برنامه های دکتر روحانی از سایت  sahar.news منعکس شود.

در این برنامه همچنین از کتاب برنامه های دولت دوازدهم با شعار "آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت" رونمایی شد.

همچنین شناسه @sahar_setad در تلگرام متعلق به این ستاد انتخاباتی است.

همچنین روزنامه ی دو برگی «آرمان ملی» دیگر ارگان رسانه ای متعلق به ستاد انتخاباتی حسن روحانی است.

3

2

1

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها