ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 09
کد خبر: ۷۶۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
طرح واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز به منظور ایجاد ساختاری منسجم و با ثبات در این باشگاه آغاز شد.
تدبیر24 »پس از دستور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز اولین جلسه همفکری در راستای عملیاتی شدن این دستور با حضور پزشکیان، دبیری ، نجفی و آجورلو در تبریز برگزار شد و حاضران در این نشست به بررسی آخرین شرایط واگذاری باشگاه پرداختند.

روند واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز با حفظ ساختار مدیریتی موجود به صورتی انجام می‌شود که همچون سال‌های گذشته این تیم با ثبات و آرامش در جام‌های داخلی و بین المللی به کار خود ادامه دهد. در همین راستا پیش بینی‌های لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز باشگاه در سال‌های آینده صورت گرفته و انتظار می‌رود این واگذاری تاثیر مطلوبی در بهبود شرایط تیم سرخ پوش شهر تبریز داشته باشد.

ثبات مدیریتی از جمله مسائل حایز اهمیت در روند واگذاری باشگاه تراکتورسازی است که موجب می‌شود در طول مدت مراحل اجرایی روند حرکتی تیم با اختلالی مواجه نباشد و بر همین مبنا انتظار می‌رود سرخ پوشان تبریزی در فصل‌های آینده نیز شرایط مطلوبی را در این باشگاه شاهد باشند.

باشگاه تراکتورسازی تبریز در سال‌های اخیر با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از قدرت‌های با ثبات فوتبال کشور بوده که در این فصل نیز با حضور در پله‌های بالایی جدول و رسیدن به فینال جام حذفی در آستانه کسب سهمیه حضور در رقابت‌های آسیایی قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها