ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 03
کد خبر: ۷۶۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
نتانیاهو:
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد قطعنامه یونسکو درباره اشغال شهر قدس و مخالفت با حاکمیت اسرائیل بر این شهر، "احمقانه" است!
تدبیر24 »بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در بیانیه‌ای گفت: قطعنامه سازمان یونسکو مبنی بر اینکه قدس شرقی اشغال شده است و اسرائیل حاکمیتی بر آن ندارد، "احمقانه" است!

وی افزود: اسرائیل طی دو روز گذشته تماس‌های زیادی با رهبران و وزرای خارجه کشورهای عضو یونسکو داشته است. این مسئله در کاهش تعداد کشورهایی که از این قطعنامه حمایت کردند، تأثیر داشت. سال گذشته ۳۲ کشور به نفع قطعنامه یونسکو رأی دادند اما امسال این تعداد به ۲۲ کشور رسید.

نتانیاهو تأکید کرد: اسرائیل به تلاش‌های خود برای فشار آوردن بر کشورهای عضو یونسکو ادامه می‌دهد تا درصد رأی‌گیری در قطعنامه‌هایی که اسرائیل را محکوم می‌کنند، به صفر برساند.

وی گفت: "کشورهایی که امروزه از رأی دادن امتناع یا از اسرائیل حمایت می‌کنند، بیشتر از تعداد کشورهایی است که با اسرائیل مخالفت می‌کنند."

این ادعای نتانیاهو در حالی مطرح شده که اخیرا شورای امنیت دسامبر گذشته قطعنامه‌ای را علیه شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی با اکثریت آراء تصویب کرد. این قطعنامه با ۱۴ رای موافق تصویب شد و آمریکا نیز برای نخستین بار از وتوی آن خودداری کرد.

برچسب ها: قطعنامه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها