سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۷۷۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در پیامی از حضور با شکوه مردم آذربایجان غربی در سفر انتخاباتی دکتر حسن روحانی تشکر کرد.
تدبیر24»
محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در پیامی از حضور با شکوه مردم آذربایجان غربی در سفر انتخاباتی دکتر حسن روحانی تشکر کرد.

به گزارش سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - متن پیام شریعتمداری به این شرح است:

ملت بزرگوار و رشید استان آذربایجان غربی

امروز هفدهم اردیبهشت ماه شهر زیبای ارومیه و خیابان ها و مراکز حضور دکتر حسن روحانی فرزند برومند ایران و کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ، مملو از جمعیتی پرشور و نشاط ، از زن و مرد و پیر و جوان ، خرد و کلان از اقوام و مذاهب  و ادیان گوناگون کرد و آذری و فارس بود که در کنار هم رنگین کمان زیبایی از ایرانی کوچک را در مرعی و منظر جهانیان به نمایش گذاشت .

اینجانب وظیفه دارم از سوی ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی از عموم مردم ، فرهیختگان و اندیشمندان کرد و ترک آذربایجان غربی که با ابراز محبت به خدمتگذار صدیق خود شکوه و عظمتی مثال زدنی در ماه شور و نشاط  و قیام  و صیام شعبان المعظم آفریدند ، تقدیر و تشکر کنم.

محمد شریعتمداری                  

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها