وزیر امورخارجه و رأی اعتماد خرم

وزیر امورخارجه و رأی اعتماد

در شرایط حاضر جمهوری اسلامی ایران و اوضاع بین‌المللی- منطقه‌ای، فردی می‌تواند به عنوان وزیر امور خارجه استیفاکننده منافع و امنیت ملی ایران در صحنه دیپلماسی باشد که دارای برخی خصوصیات ویژه باشد.
آنان فراموش کرده‌اند... مولایی

آنان فراموش کرده‌اند...

روز گذشته هم محور سخنان تند برخي نمايندگان مجلس، موضوع برجام و عملکرد محمدجواد ظريف، وزير پيشنهادي امور خارجه براي دولت دوازدهم بود.
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
کد خبر: ۷۷۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
اگر کارانه تخلف است و خرید و فروش رای محسوب می شود، پس اطلاعیه امروز ستاد قالیباف، پافشاری بر تخلف است و باید طبق قانون با آن برخورد شود و اگر تخلف نیست، بایستی این سایت رفع فیلتر شود.

تدبیر24»به رغم تاکید وزیر کشور بر تخلف بودن فعالیت سایت کارانه و اتفاقات عصر گذشته بیانه صبح امروز ستاد قالیباف بار دیگر در تنور تبلیغاتی این سامانه رو روشن کرد.

به گزارش خبرنگار تدبیر24 روز گذشته خبری مبنی بر فیلتر شدن سایت کارانه ستاد قالیباف در فضای مجازی منتشر شد که با پیگیری های خبرنگارما نتایج جالبی بدست آمد. ورود به سایت از طریق استفاده از اینترنت های سیمکارتی امکان پذیر نبود و صفحه فیلترینگ نمایش داد می شد درحالی که این سایت برای برخی از کاربران که با شبکه ADSL وارد سایت کارانه می شدند قابل دسترسی بود! پس از مدتی که دو گزینه "ورود" و "ثبت نام" از روی سایت حذف شد و در آخر نیز سایت بطور کامل فیلتر شد!!

دقایقی بعد امروز نیز خبری مبنی بر عدم تشکیل جلسه کمیته فیلترینگ برای تصمیم گیری در این خصوص مخابره شد درحالی که سایت فیلتر بود!

ستاد قالیباف همچنان اعتقاد دارد که این فیلتر کردن توسط دولت انجام شده و دولت هم اصرار دارد که توسط ما نبوده! قبل از اینکه به دنبال پرتقال فروش بگردیم، ستاد قالیباف در اطلاعیه ای اعلام کرد که "سایت کارانه که گام اول دولت مردم برای اشتغال زایی است با فشار دولت آقای روحانی فیلتر شد.

دولتی که خود ناتوان در اشتغالزایی و ایجاد تحرک در فضای کسب و کار است، پل ارتباطی «کارانه» را فیلتر می‌کند تا ترس و نگرانی خود از فضای اشتیاق عمومی نسبت به این طرح را پایان دهد.

شایان ذکر است در روزهای آینده افرادی که در استان های مختلف، ستادهای مردمی دکتر محمد باقر قالیباف را برپا کرده اند با یک سازماندهی مجدد از عموم افرادی که می خواهند در این سامانه حضور داشته باشند ثبت نام دستی به عمل می آورند.

پس از سازماندهی آدرس ستادها به اطلاع عموم مردم خواهد رسید."

به هرحال سایت کارانه فیلتر است و ظاهرا کسی مسئولیت اینکار را برعهده نگرفته است. اگر کارانه تخلف است، پس اطلاعیه امروز ستاد قالیباف، پافشاری بر تخلف است و باید طبق قانون با آن برخورد شود و اگر تخلف نیست، بایستی این سایت رفع فیلتر شود.

متاسفانه این قبیل تصمیم گیری ها در کشور است که اعتماد مردم به مسئولان را خدشه دار می کند. دلسوزان نظام وارد عمل شوند.

مطالب مرتبط
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها