عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۸
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - 2021 July 26
کد خبر: ۷۷۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
قران جیبی ام را هر روز می خواندم و دوباره آن را درون جیب لباسم که روی قلبم بود قرار می دادم.
تدبیر24»آبان ماه سال 94 بود،آن زمان در پلیس اطلاعات  شهرستان خاش سیستان وبلوچستان خدمت می کردم. مثل همیشه متوجه ورود کاروان قاچاقچیان به کشور و تردد در بیان های شهر شدیم. برای مقابله با آنها تجهیز و راهی محل تردد کاروان شده و در نزدیکی آنها کمین کردیم. 

 

وقتی قاچاقچیان به محل استقرار ما رسیدند با آنها درگیر شدیم. آتش درگیری به قدری سنگین بود که اگر ثانیه ای مکث می کردی، قطعا تیری به تو اصابت می کرد. 

 

 

مشغول تیراندازی بودم که احساس کردم تیری به دستم خورده است. از ناحیه سینه هم احساس سوزش داشتم. 

 

پس از اینکه اشرار به هلاکت رسیدند و محل را پاکسازی کردیم. دوستانم متوجه سوراخ شدن جلیقه ضد گلوله ام شدند. وقتی محل سوراخ شدن را دنبال کردیم  متوجه شدید یکی از گلوله ها با پاره کردن جلیقه وارد لباس هایم شده و مستقیم به قرآنی که در جیبم داشتم برخورد کرده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها