مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲ آرشیو
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۲
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 28
کد خبر: ۷۸۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
اعتراض رئیس ستاد روحانی به صدا و سیما و کمیسیون تبلیغات؛
تذکر این نکته را لازم می داند که مدیریت رسانه ملی حق ندارد و نباید با رفتار خود این سازمان را تحت هیچ شرایطی به ارگان هیچ کاندیدا و یا جناح فکری و یا حزبی نزد افکار عمومی تبدیل کند .

تدبیر24»محمد شریعتمداری، رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در نامه ای به رئیس سازمان صدا و سیما مراتب اعتراض خود را به رفتار کاملاً یکسویه صدا وسیما ابراز داشت.

به گزارش سحر – پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - متن این نامه به شرح زیر است:

 

جناب اقای علی عسکری

ریاست صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

 سلام

این روزها ما بشدت تحت فشار مردمی هستیم که از رفتار کاملاً یکسویه صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران به نفع رقبای جناب اقای  روحانی و عدم اعتراض و شکایت رسمی ما گله می کنند .

ستاد انتخاباتی دکتر روحانی البته این رفتار یکسویه را که موجب تحریک احساسات ضد ظلم ملت شریف ایران است ، مشکلی برای فعالیتهای خود نمی داند،  اما از اینکه رسانه ملی با سیاه نمایی فعالیت های دولت مستقر ، تخفیف نمایش فعالیتهای انتخاباتی جناب اقای دکتر روحانی وتبلیغ و بزرگنمایی فعالیت های رقیب و حتی برسمیت نشناختن کناره گیری جناب اقای قالیباف و ادامه پخش برنامه های تبلیغاتی ایشان ،  در کنار کاندیدای رقیب ، و تبلیغ علنی برنامه های انان از طریق زیرنویس و... بیش از پیش  در اذهان وافکار عمومی تضغیف شود بسیار متأسف است و تذکر این نکته را لازم می داند که مدیریت  رسانه ملی حق ندارد  و نباید با رفتار خود این سازمان  را تحت هیچ شرایطی به ارگان  هیچ کاندیدا و یا جناح فکری و یا حزبی نزد افکار عمومی تبدیل کند .

این ستاد رسماً مراتب اعتراض خود را به کمیسیون بررسی  تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری منعکس خواهد کرد .

محمد شریعتمداری

رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها