ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 11
کد خبر: ۷۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
غلامرضا ظریفیان:
در هیچ جامعه‌ای تغییر رخ نمی‌دهد مگر اینکه آن جامعه در درون خود اقدام به یک تغییر کند.

تدبیر24»غلامرضا ظریفیان، فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه مردم سالاری، عرصه واقعی زیست اجتماعی است که سرنوشت ملت در آن شکل می یابد، گفت: طبق قانون اساسی این حق انتخاب برعهده ملت گذاشته شده تا از طریق آن بتوانند فرد اصلح را در بر اداره امور این زیست جمعی برگزینند.

ظریفیان در گفت و گو با سحر- پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی- با اشاره به مشکلاتی که کشورهای منطقه با آن روبه رو هستند،عنوان کرد: جدای از این بحران‌های منطقه‌ای با تغییر مدیریت بدی که در انتخابات امریکا صورت گرفت و کسانی سرکار آمدند که از تجربه چندانی برخوردار نیستند، حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح آنان می تواند جامعه ما از خطرات پیرامونی خود مصون بدارد.

او با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در داخل کشور هم موجب تقویت وحدت ملی می‌شود و به امید و اعتماد اجتماعی کمک می‌کند که مهم‌ترین سرمایه یک کشور است، اظهار کرد: «ان‌الله لایغیروا ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم» در هیچ جامعه‌ای تغییر رخ نمی‌دهد مگر اینکه آن جامعه در درون خود اقدام به یک تغییر کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها