کد خبر: ۷۸۶۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
محمد شریعتمداری:
رئیس ستاد دکتر حسن روحانی با صدور بیانیه ای ضمن قدردانی از مردم بخاطر رعایت قانون‌مداری و همکاری با خادمان ملت، از شهروندان و هم میهنان خواست که از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها، در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنند.
تدبیر24»محمد شریعتمداری در این بیانیه که عصر امروز -یکشنبه- منتشر شد، از مردم شریف ایران تقاضا کرده است به منظور رعایت حال شهروندان و هم‌میهنان گرانقدر و جلوگیری از مزاحمت‌ها و ازدحام و اختلال درآمد و شد و بها ندادن به عده‌ای که ممکن است بخواهند این شیرینی پیروزی ملت ایران را در کام‌شان تلخ کنند، از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنید.

**متن کامل بیانیه محمد شریعتمداری بدین شرح است:
مردم شریف ایران
با حضور حماسی شما مردان و زنان روشن‌بین و فرهیخته خصوصا نخبگان و جوانان مسئولیت‌شناس و مسئولیت‌پذیر و زمان‌شناس ایران اسلامی، 29 اردیبهشت ماه در تقویم سیاسی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روزی ماندگار ثبت و ضبط شد.
به شکرانه این نعمت بزرگ هم‌وطنان و علاقه مندان به تفکر و منش روحانی، با هدف گرامیداشت این دستاورد ارزشمند روز شنبه 30 اردیبهشت ماه شما ملت بزرگ در جشن باشکوه پیروزی خودتان غریو شادی سر دادید و این پیروزی بزرگ را به رخ جهانیان کشیدید.
اینجانب وظیفه خود می‌دانم به نمایندگی از همه اعضای ستادها و کانون‌های تبلیغاتی جناب آقای دکتر روحانی از آفرینش این شور و نشاط توسط ملت بزرگوار کشورم، تقدیر و تشکر نمایم تقاضا کنم به منظور رعایت حال شهروندان و هم‌میهنان گرانقدر و جلوگیری از مزاحمت‌ها و ازدحام و اختلال در آمد و شد و بها ندادن به عده‌ای که ممکن است بخواهند این شیرینی پیروزی ملت ایران را در کام‌شان تلخ کنند، از حضور بدون اعلام برنامه رسمی ستادها در خیابان‌ها و میادین جدا پرهیز کنید.
از همراهی و همکاری شما مردم عزیز و فهیم با نیروهای خدوم ملت و به ویژه رعایت قانون‌مداری سپاس‌گزارم.
محمد شریعتمداری
رئیس ستاد دکتر حسن روحانی»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها