عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود عباس عبدي

عادلانه و بدون تبعيض رسيدگي شود

پس از انتشار خبر اظهارات دادستان محترم تهران درباره رييس كل سابق بانك مركزي و ايراد اتهام به او مبني بر تضييع 30 ميليارد دلار و 60 تن طلا، دولت نيز بيانيه‌اي در نقد اين رفتار و گزارش منتشر كرد كه در جاي خود قابل توجه بود، به ‌ويژه آنجا كه به زمان اعلام آن اشاره كرده است. بدون در نظر گرفتن اعتبار نكات ذكر شده عليه او، به نظر مي‌رسد كه پاسخ به چند نكته ضروري است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴ آرشیو
مذاكرات وين و دولت آينده محمد صدر

مذاكرات وين و دولت آينده

در پي اعلام اسامي افراد تأييد صلاحيت شده براي حضور در رقابت‌هاي رياست‌جمهوري، گمانه‌زني‌هاي زيادي پيرامون مشخص شدن تركيب تيم سياست خارجي دولت آينده و احتمال ايجاد يك تغيير اساسي در مقايسه با سياست خارجي دولت فعلي مطرح شد.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱۴
يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 September 19
کد خبر: ۷۹۱۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید تمام تلاش خود را برای تحقق شعارهایی که داده است به کار گیرد.
تدبیر24» ابوالفضل ابوترابی در پاسخ به این سؤال که شما از رئیس‌جمهور منتخب چه درخواستی دارید؟ اظهار کرد: باید به این نکته توجه کنیم که شرایط چه از بعد داخلی و چه از بعد بین‌المللی بسیار حساس است به همین دلیل تمام قوا باید به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنند و همان‌طور که مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند "دولت وسط میدان است و همه باید به آن کمک کنند."

وی افزود: بنابراین بعد از انتخابات و در این برهه زمانی باید رقابت‌ها تبدیل به رفاقت‌ها شود. منتها رییس‌جمهور منتخب یک سری وعده‌های انتخاباتی داد که مردم با توجه به این شعارها به کاندیداها رأی دادند بنابراین این امید مردم نباید ناامید شود و رییس‌جمهور باید تمام تلاش خود را برای تحقق شعارهایی که داده است به کار گیرد.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مهم‌ترین خواسته بنده و البته مردم از رئیس جمهور منتخب بحث اشتغال‌زایی است و در این زمینه همه باید پشت رئیس جمهور باشیم.

ابوترابی گفت: اعتقاد دارم ظرفیت داخلی‌مان هنوز به‌خوبی فعال نشده است به‌طوری که 1250 هزار میلیارد تومان نقدینگی داریم که فعلاً این نقدینگی مسکوت است. اگر این نقدینگی را فعال کنیم و به سمت تولید ببریم قطعاً می‌توانیم با منابع داخلی‌مان و ظرفیت‌های علمی خوبی که داریم کل معضلات کشور را حل کنیم و رشد اقتصادی را به 15 درصد برسانیم. 

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، افزود: بنابراین هم‌اکنون زمان آن رسیده است که رقابت‌ها تبدیل به رفاقت‌ها شود. باید یکدیگر را بپذیریم و به یکدیگر توهین نکنیم و البته انتقادپذیر باشیم. بنابراین در قدم اول باید سعه صدر خود را بالا ببریم و بدانیم که اختلاف سلیقه میان افکار مختلف در کشور طبیعی است و نباید به هر انتقادی واکنش بد نشان دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله بعد باید حریم‌ها را حفظ کنیم و منافع نظام را به منافع فرد و جناح ترجیح دهیم و در این شرایط سخت باید اطاعت بی‌چون و چرا از رهبری داشته باشیم، بنابراین اگر تمام این فاکتورها را رعایت کنیم از پس تمام مشکلات بر خواهیم آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها