سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۷۹۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
مدیر حج و زیارت استان قزوین خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر انصراف زائران حج تمتع این استان و اختصاص هزینه آن به امور خیریه را تکذیب کرد.

تدبیر24»پس از تکذیب انصراف زائران همدانی، تبریزی و یزدی از سفر حج، این‌بار علیرضا کلانتری ـ مدیر حج و زیارت استان قزوین، اخبار مربوط به انصراف زائران این استان را کذب خواند و گفت: امسال حدود یک هزار و ١٠٠ نفر در قالب ٨ کاروان از استان قزوین برای ادای حج تمتع به بیت الله الحرام مشرف می شوند.

وی افزود: ظرفیت این کاروان ها در شرف تکمیل است و تنها حدود ۳۰ درصد کاروان ها خالی مانده و هیچ مورد انصرافی نیز تاکنون نداشته ایم.

مدیر حج استان قزوین درباره برنامه های آموزشی زائران قزوینی نیز گفت: این آموزش ها از هفته گذشته با تکمیل شدن کاروان ها و مشخص شدن روحانیان کاروان ها و آزمایش های پزشکی سلامت زائران آغاز شده و در ادامه نیز جلسات آموزشی توسط روحانیان بعثه مقام معظم رهبری برگزار می شود.

کلانتری افزود: تا قبل از موسم حج ١٠جلسه آموزشی برای زائران استان برگزار می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها