نياز كشور به آرامش کیانوش راد

نياز كشور به آرامش

آرامش و انسجام در هر جامعه‌اي به متغيرهاي مختلفي بستگي دارد. مهم‌ترين مساله‌اي كه بايد به آن توجه كرد، دستيابي به مكانيزم‌هايي اجماع‌ساز براي رفع اختلافات است.
ثمره جهل صالحی امیری

ثمره جهل

مسائل اجتماعي الزاما امنيتي نيستند. حل مسائل اجتماعي در ايران نيازمند تحليل دقيق از محيط اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي است.
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
کد خبر: ۷۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
واکنش مولاوردی به تخریب های گسترده علیه وی:
ظرف دیروز و امروز در یک اقدام هماهنگ کلیپها(که تاکید هم شده آن را حتما دو بار ببینید!) و عکس نوشته هایی در سطح وسیع در شبکه های اجتماعی حاوی ادعاهای سراسر کذب و موهن...
تدبیر24»بعد از حماسه 29 اردیبهشت تخریب های گسترده جناح مخالف دولت شدت گرفت و با شیب تندی علیه اعضای کابینه متمایل شد.
در آخرین این یاوه گویی ها، دروغ ها و تخریب ها، کانال های خبری زنجیره ای که با محتوای به ظاهر ارزشی دین و مقدسات را برای توجیه رفتارهای پلید خود پوشش قرار داده اند، اقدام به انتشار محتوایی علیه معاون رئیس جمهور کرده و بیشترین حملات را بی شرمانه نثار وی کرده اند.

در همین رابطه مولاوردی که پیش از این بارها و بارها در مقابل این قبیل تحرکات بدخواهان نظام نسبت به ارائه توضیح و جوابیه برآمده بود، این بار نیز پاسخ آنها را داد که شرح آن را در زیر میخوانیم :

انتخابات تمام شد، دروغها چطور؟

ظرف دیروز و امروز در یک اقدام هماهنگ کلیپها(که تاکید هم شده آن را حتما دو بار ببینید!) و عکس نوشته هایی در سطح وسیع در شبکه های اجتماعی حاوی ادعاهای سراسر کذب و موهن، آن هم در گروهها و کانال هایی که با نهایت تاسف عناوین ارزشی و مقدس را یدک می کشند منتشر شده که نمونه هایی هم به دست من رسیده است؛نشریه عبرتهای عاشورا، یا علی مدد، کانال خبری تحلیلی فتن و خط۵۷که خط خود را مسیری می داند از انقلاب اسلامی ایران تا انقلاب اسلامی جهان!،با تیترهای"فاجعه ای که در حال رخ دادن است:معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری چگونه تن به نقشه دشمن برای فاسد کردن زنان جامعه اسلامی ما می دهد؛دیدگاهها و پیشنهادهای  بی شرمانه معاون روحانی؛ برجام ۲و۳،سند۲۰۳۰ و دیگر هیچ و ..."با اینکه اینجا قصد پاسخگویی به ادعاهای خلاف واقع و مشمئزکننده  تراوشات ذهن های بیمار و قلبهای مریض(به تعبیر قرآن کریم) را که به اینجانب و معاونت امور زنان و خانواده نسبت داده شده  و قلم از تکرار آن شرمسار است ندارم و این آتشبار بی امان هجمه ها را فاقد ارزش پاسخگویی می دانم و بر این باورم که این یاوه سرایان و دروغپردازان محکم ترین پاسخ را از حماسه سازان ۲۹اردیبهشت دریافت کرده اند، اما به احترام مومنین روزه داری که در این دو روز خاطرشان مکدر شده است و انتظار پاسخ دارند،  ضمن تاکید بر پیگیری از مراجع قانونی ذیربط، صرفا به این نکته بسنده می کنم:
شرمتان باد ای مدعیان دروغین ارزشها

فزادهم الله مرضابازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها