سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 27
کد خبر: ۷۹۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
سرخپوشان پایتخت از جذب مدافع چپ تیم ملی منصرف شدند.
تدبیر24»سعید آقایی، مدافع فصل گذشته تراکتورسازی که در اردوی اتریش تیم ملی حضور دارد یکی از مشتریان خود را از دست داد.

 با توجه به مشکلاتی که این بازیکن برای تسویه حساب با گسترش فولاد دارد به نظر می‌رسد جذب او برای تیم‌های خواهانش گران تمام شود و همین موضوع باعث انصراف پرسپولیس از مذاکره برای به خدمت گرفتنش شده است.

 سرخپوشان در فصل گذشته از نبود یک دفاع چپ تخصصی رنج می‌بردند و از بازیکنانی مثل ربیع‌خواه، ماهینی و احمدزاده در این پست استفاده کردند.

 به همین دلیل به نظر می‌رسید یکی از اولویت‌های پرسپولیس در نقل و انتقالات جذب یک بازیکن در این پست باشد و آنها خیلی زود باب مذاکره با دفاع چپ تراکتورسازی را باز کردند ولی ظاهراً به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

 از طرفی با وجود جذب شجاع خلیل‌زاده به عنوان مدافع میانی، امکان استفاده مجدد پرسپولیس از انصاری به عنوان دفاع چپ وجود دارد و همین موضوع در بی‌میلی سرخپوشان نسبت به جذب بازیکن در این پست بی‌تاثیر نیست.

 انصاری در فصل پانزدهم دفاع چپ پرسپولیس بود و بازی‌های خوبی برای تیمش در این پست انجام داد و حتی به تیم ملی هم رسید.

 با وجود عقب‌نشینی پرسپولیس از جذب آقایی، به نظر می‌رسد کار سپاهان برای به خدمت گرفتن این بازیکن آسان‌تر از قبل شده باشد.

 البته تراکتورسازی هم علاقه‌زیادی به تمدید قرارداد با بازیکن فصل گذشته خود دارد ولی ظاهراً ماندن در تراکتورسازی اولویت آقایی نیست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها